Meligeni Rodrigues Alves – Etcheverry: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 31 marca (czwartek)

Na piątek 31 marca zaplanowano mecze w ramach czwartej rundy challengera w Pereirze. Jedno z tych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Felipe Meligeni Rodrigues Alves z Martinem Etcheverry. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Wszystkie „znaki na niebie i ziemi” wskazują, że faworytem tego meczu Martin. I trzeba powiedzieć, że każdy inny wynik niż jego zwycięstwo będzie sporą niespodzianką.

Po pierwsze jest zawodnik o dużo większym potencjale i możliwościach. Bowiem dzieli tych zawodników ponad sto miejsc w rankingu ATP. Do tego obaj tenisiści do tej pory mierzyli się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem górą był Martin.

Kolejny atut to jego dyspozycja. W ostatnich tygodniach prezentuje się niezwykle solidnie. A fakt, że w Santiego doszedł do półfinału i Concepcion wygrał imprezę są tego najlepszym dowodem.

Tego natomiast nie można powiedzieć o jego rywalu. Alvbes gra niezwykle przeciętnie. Patrzą cna jego wyniki w tym roku to największy sukces właśnie osiągnął podczas tego turnieju, gdzie doszedł do drugiej rundy!

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Reasumując Etcheverry jeśli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć tutaj żądnych większych problemów z wygraną. Po ostatnich dobrych wynikach na pewno czuje się pewnie i powinien to potwierdzić w tym starciu.

Spotkanie Meligeni Rodrigues Alves – Etcheverry można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Meligeni Rodrigues Alves – Etcheverry21.36STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button