Miami Open: Lacko vs Istomin – Typ dnia (19 marca)

W drugiej rundzie eliminacji to turnieju Miami Open powalczą dzisiaj Lacko z Istominem. Obaj na pewno nie prezentują wybornej dyspozycji w tym roku, ale faworytem tego pojedynku jest Istomin.

Lacko vs Istomin – Darmowy typ i analiza

Lacko vs Istomin – Darmowy typ i analiza

Lacko obecnie zajmuje sto trzydzieste miejsce w rankingu ATP, zaś Denis sklasyfikowany jest na sto drugiej pozycji.

Trzeba przyznać, że obaj zawodnicy nie prezentują zbyt dobrej dyspozycji, ale trzeba przyznać, że lepiej to wszystko wygada po stronie Istmimina, który znacznie częściej wygrywał od swojego rywala. Miał nieco problemów w pierwszej rundzie walcząc z Kingiem, gdzie mecz wygrał dopiero po TB w trzecim secie. Co najważniejsze w tym wszystkim grał na równym poziomie bez większość pojedynku.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

A przecież wcześniej wygrywał swoje pojedynki z McDonaldem, Lopezem czy Songiem.

Lacko od początku sezonu trzeba podkreślić, że radzi sobie dosyć przeciętnie. Wygrana dla niego przychodziła z wielkim trudem. Grając nawet z znacznie słabszymi zawodnikami od siebie jak Lazaraov czy Smyczkiem, gdzie był faworytem ponosił porażkę.

Podczas kwalifikacji w tym turnieju zaprezentował się całkiem dobrze, wygrywając z Londero. Jednak ciężko jest uwierzyć, żeby nagle zaczął grać dobrze. Już w poprzednim sezonie jego gra niezbyt dobrze wyglądała, gdzie wygrana przychodziła z wielkim trudem. Istomin w tym wszystkim jest bardziej regularnym zawodnikiem i to właśnie on powinien wygrać ten pojedynek.

Spotkanie Lacko – Istomin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Lacko – Istomin21.50STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button