Miami Open: Tomic – Berdych- Typ dnia – 20 marca

O awans do drugiej rundy turnieju Miami Open powalczą w środę Tomic z Berdychem. Owszem na hardzie lepiej radzi sobie ten pierwszy zawodnik, ale jego depozycja jest daleka od optymalnej. Berdych może również nie prezentuje wybornych wyników, ale to właśnie Czech jest faworytem tego pojedynku.

Tomic – Berdych – darmowy typ i analiza

Tomic – Berdych – darmowy typ i analiza

O grze Tomica nic dobrego nie można powiedzieć w tym sezonie. Wygrana przychodzi dla niego z wielkim trudem. Najlepiej zobaczyć na dwa ostatnie jego występy. Występował zarówno w Indian Wells ja i Acpalco, gdzie to w tych tych turniejach nie przeszedł nawet eliminacji!! Przegrywał przecież z takimi zawodnikami jak Popyrin oraz Rosol.

Jedynie co to może uznać za udany dla siebie turniej pokazały Kooyong, gdzie to wygrywał mecze z Sockiem oraz Kyrgiosem, ale później już nie był wstanie powtórzyć tych wyników i przegrywał regularnie swoje boje.

Berdych grał znacznie więcej od Tomica w tym sezonie i trzeba przyznać, że nie notował takich spektakularnych przegranych jak jego rywal. W dodatku Czech broni punktów z poprzedniego roku, a odpadniecie już w pierwszej rundzie byłoby dosyć bolesne dla niego.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Berdych nie lubi zbytnio grac na hardzie, ale trzeba przyznać, ze nie licząc turnieju w Dubaju na tej nawierzchni prezentował się całkiem dobrze. Ponieważ doszedł do finału w Doha, zaś w Australian Open doszedł do czwartej rundzie. Po drodze pokonywał takich zawodników jak Verdasco, Herbet czy Kohlschreiber.

Atutem Czecha w porównaniu do rywala jest fakt, że poniżej swojego poziomu nie schodzi. Gra regularnie i to przynosi mu znacznie lepsze wyniki od Tomica. Jak zobaczymy na jego występy na hardzie w tym sezonie to jak w spotkaniu był faworytem to wygrywał swoje mecze. Ponieważ przegrane z Nadalem czy Bautisą – Agutem na pewno wstydu mu nie przynoszą.

W dodatku spotkania bezpośrednie również i to zdecydowanie przemawiają na korzyść Berdycha, H2H wynosi 5-1. W dodatku Czch wygrywał na hardzie z Tomicem.

Reasumując, Czech bardziej przekonuje swoją grą i jest bardziej solidniejszym zawodnikiem od swojego najbliższego rywala. Grając tutaj na swoim poziomie spokojnie może wygrać ten pojedynek i to w dwóch setach.

Spotkanie Tomic – Berdych można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tomic – Berdych21.30STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button