Milojevic – McDonald: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 17 stycznia (poniedziałek)

Przed nami pierwszy w 2022 roku turniej Wielkoszlemowy. W poniedziałek 17 stycznia o awans do kolejnej rundy powalczą ze sobą Nikolva Milojvevic i Mackenzie McDonald. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tego spotkania jest ten drugi zawodnik.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Australian Open

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Australian Open

Obaj zawodnicy są rówieśnikami, ale to właśnie McDonald ma zdecydowanie większy potencjał, potencjał, jak i też ogranie. Najlepszym tego dowodem jest to, że dzieli ich blisko sto miejsc w rankingu ATP!

Drugi kluczowy argumenty przemawiający za McDonaldem jest jego ogranie na hardzie. Jest to jego najlepsza nawierzchnia, gdzie prezentuje się bardzo dobrze. W minionych latach regularnie wygrywał. Wystarczy zobaczyć na jego bilans, który wynosi 21/12 i 24/15!

Tyle dobrego nie można na pewno powiedzieć o Milojveviću, który przede radzi sobie, ale na mączce. Na hardzie gra mu kompletnie się nie układa, a w minionych latach jego bilans wygląd następujące 1/3, 6/4, 4/6!!

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Owszem może Mackenzie nie rozpoczął tego sezonu dla siebie udanie. Lecz podczas poniedziałkowej potyczki nie powinnien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Milojevic – McDonald można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Milojevic – McDonald McDonald – 1.5 seta1.42STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button