Mistrzostwa Świata U20. Pewniak dnia: USA – Katar – 30 maja (środa)

Amerykanie chcąc grać w kolejnej rundzie Mistrzostw Świata niewątpliwie muszą zdobyć punkty w najbliższej serii spotkań. A nie da się ukryć, ze czeka ich łatwe zadanie, bowiem zagrają z „czerwoną latarnią” tej grupy Katarem.


Pewne typy bukmacherskie, pewniaki dnia za darmo

Pewne typy bukmacherskie, pewniaki dnia za darmo

Amerykanie obecnie mają an swoim koncie trzy punkty, tyle samo co Nigeria, ale gorszy bilans bramkowy. Nie da się ukryć, że ten zespół liczy na wywalczenie sobie bezpośredniego prawa gry do payoffów. Szanse na to mają bardzo duże mu, ponieważ muszą zdobyć trzy punkty w najbliższym swoim pojedynku i to najlepiej wysoko, ponieważ w razie wygranej Nigerii nad Ukrainą zdecydują bramki, kto zajmuje drugie miejsce. A obecnie Amerykanie mają gorszy bilans od reprezentacji z Afryki.

Mundial Amerykanie rozpoczęli od porażki z Ukrainą 2-1. Jednak wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku, gzie to Amerykanie przeważali przez większość pojedynku. Stworzyli sobie znacznie więcej sytuacji bramkowych, ale mieli spore problemy żeby je wykorzystać. W drugim pojedynku wygrali 2-0 z Nigerią, ale to właśnie zespół z Afryki znacznie więcej spracował sobie sytuacji bramkowych, lecz mieli ogromne problemy z stworzeniem akcji do strzelania bramki !

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Amerykanie są od sowich rywali są zdecydowanie mocniejszym zespołem. Mają wszystkie argumenty, żeby wygrać ten mecz jedynie muszą potwierdzić to na boisku” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Reprezentacja Kataru poniosła dwie bardzo wysokie porażki. Najpierw musieli uznać wyższość Nigerii przegrywając 4-0, zaś w drugim boju ulegali 1-0 Ukrainie, Jednak trzeba podkreślić,. że w obu tych potyczkach byli zdecydowanie słabszym spotkaniem. Z naszymi wschodnimi sąsiadami można powiedzieć, że mieli więcej szczęścia, bowiem Ukraińcy potrafili sobie stworzyć sporą ilość sytuacji bramkowych, ale skuteczność w tym boj nie była na wysokim poziomie.

Jednak ciężko uwierzyć, żeby defnesywa USA miała zbyt dużo pracy w tym pojedynku. Ponieważ piłkarze Kataru mieli spore problemy z wypracowaniem sytuacji bramkowych. A jak już przedostawali się pod bramkę rywale to oddanie celnego strzału przychodziło dla nich z wielkim trudem. W konfrontacji z Ukrainą oddali zaledwie jeden celny strzał , zaś z Nigerią zaledwie dwa! Więc to chyba najlepiej pokazuje potencjał tego zespołu.

Spotkanie USA – Katar można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
USA – KatarUSA – 1.51.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button