Mniejsza przegrana na Ligę Mistrzów o 50%

Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu na dzisiejsze spotkania w Lidze Mistrzów? Jak tak to warto skorzystać z promocji bukmachera Totalbet, który tnie ryzyko na pojedynki Champions League.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet. A także typer dokonał wcześniej jednej wpłaty.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Bowiem wystarczy, że kupon będzie spełniał następujące warunki:

  • będą znajdować się jedynie na nim zdarzenia z Ligi Mistrzów
  • bukmacher dopuszcza zdarzenia zarówno przedmczowe jak i na żywo
  • łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • Stakwa kuponu musi wynieść minimum 50 PLN, a środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego gracza
Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

W razie rozliczenia kuponu jako przegrany bukmacher Totalbet zwróci swoim graczom 50% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Bonus w postaci środków bonusowych trafi na konto gracza nie później niż po 48 godzinach od momentu rozliczenia kuponu.

Otrzymane środki będzie można wypłacić w zakładach bukmacherskich Totalbet pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu trzymaną kwotą, gdzie kupon będzie spełniał następujące warunki:

  • będą znajdować się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.20
  • kurs całkowity kupon musi wynieść minimum 2.00

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button