Monako – Strasbourg: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 16 marca (środa)

Czas na spotkania w ramach dwudziestej czwartej kolejki francuskiej LNB. Jedyny mecz, jaki będzie miał miejsce w dniu 16 marca będzie to starcie pomiędzy Monako z Strasbourgiem.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze i nie powinni mieć oni najmniejszych problemów z wygraną. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna i śmiem twierdzić, że będzie to widoczne od początku.

Po pierwsze obie ekipy regularnie punktują na własnej hali co daje przewagę Monako. Potencjał, lepsza dyspozycja również są to atuty zespołu gospodarzy.

Pod względem kadrowym również lepiej wygląda ekipa gospodarzy, która to w swoich szeregach ma takich zawodników, jak Bacon, Gray, czy też Lee.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Bilans spotkań bezpośrednich można powiedzieć, że status „quo”. Lecz w obecnym sezonie bardziej przekonują gospodarze i to właśnie oni powinni sięgnąć tutaj po wygraną.

Spotkanie Monako – Strasbourg można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Monako – StrasbourgMonako – 4.51.41STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button