Monteiro – Delbonis: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 lutego (środa)

Czas na spotkania w ramach drugiej turnieju w Santiego. Jedno z środowych spotkań będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Thiago Monteiro z Federico Delbonisem. Zobacz darmowe typy na tą rywalizację.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Chyba nikogo nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tego spotkania jest ten drugi zawodnik i nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną. Rożnica w rankingu ATP jest dosyć pokaźna, bo wynosi ponad sześćdziesiąt miejsc na korzyść mojego faworyta.

Warto jest dodać, że obaj zawodnicy do tej pory spotkali się ze sobą cztery razy i za każdy razem górą był Delbonis. I niewątpliwie przewagę psychiczną na tle swojego rywala będzie miał dużo większą.

Widać, że Federico z turnieju na turniej prezentuje się coraz lepiej. Ma za sobą udaną imprezę w Buenos Aires, gdzie doszedł do półfinału. Udało mu się przecież tam pokonać chociażby Del Potro, czty też Fgginiego.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Monteiro nic wybitego na przestrzeni ostatnich tygodni nie pokazuje. Jego najlepszy rezultat w tym sezonie to awans do drugiej rundy! W pierwszej rundzie udało mu się w dwóch setach pokonać Jerrego, ale trzeba na te spotkanie wziąć lekką poprawkę. A mianowicie każda z tych partii była bardzo zacięta!

Reasumując, Delbonsis niewątpliwie bardziej przeskanuje swoją grą. Posiada większe umiejętności i jeśli zagra na swoim poziomie to spokojnie stać jego na wygraną.

Spotkanie Monteiro – Delbonis można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Monteiro – Delbonis21.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button