Newcastle – Crystal Palace: Darmowe typy bukmacherskie, stream i analiza – 2 luty

Jedno z wtorkowych spotkań w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Newcastle z Crystal Palace. Trudno spodziewać się tutaj porywającego pojedynku.Bowiem obie drużyny prezentuje przede wszystkim podobny poziom. Również z drugiej strony zarówno gospodarze, ale i przyjezdni nie będą chcieli przegrać tej rywalizacji. Śmiem twierdzić, że obie drużyny będą większość piłkarzy się bronić niż atakować.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Sroki do tej rywalizacji na pewno przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ mało kto się spodziewał, że uda im się zdobyć punkty z Evertonem. A oni pokonali wyżej notowanego rywala 2-0. Natomiast zespół gości tego meczu okazał się lepsi od Wolves wygrywając skromnie 1-0.

„Pod względem emocji nie powinno byc to zbyt porywające spotkanie. Śmiem twierdzić, że obie ekipy przede wszystkim będą chciały zabezpieczyć dostęp do swojej bramki” – pisze typer portalu

Odnośnie tego typu warto jest przytoczyć historię spotkań bezpośrednich. Bowiem w żadnym z pięciu ostatnich starć nie padał over 2.5 bramek. Mało tego! Ani razu wówczas nie padł BTTS.\

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Nie od dzisiaj wiadomo, że Sroki przede wszystkim dobrze radzą sobie w defensywie. Przede wszystkim zabezpieczają tyły, a dopiero później szukają swoich szans z przodu. Natomiast drużyna Crystal Palace w delegacjach od początku sezonu grają bardzo słabo. Na pięć ostatnich potyczek wyjazdowych strzelili zaledwie jedną bramkę!

Trudno spodziewać się, aby któraś z tych ekip przeli inicjatywę i grała na wysokim, dobry, poziomie. Tym bardziej, że obie te drużyny mają spore problemy z kreowaniem sytuacji bramkowych.

Mecz Newcastle – Crystal Palace można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Newcastle – Crystal Palace11.62Fortuna
Newcastle – Crystal Palaceover 1.51.34Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button