Nice – Tours: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 8 marca (wtorek)

Jedyne wtorkowe spotkanie w francuskiej lidze siatkówki – Ligue A będzie to rywalizacja pomiędzy Nice z Tours. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są goście, a jedynie długość tego starcia jest kwestią otwartą.

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest dosyć pokaźna, bo wynosi dwadzieścia punktów, a poza tym siatkarze Tours mają dwa mecze rozegrane mniej.

Trzeba również dodać, że ekipa tours co sezon prezentuje się na arenie międzynarodowej. A to wszystko przekłada się na ich doświadczenie, czy też możliwości. Poza tym w ostatnich meczach regularnie wygrywali i jestem przekonany, że dzisiaj będzie podobnie.

Z drugiej strony ekipa Nice cały czas walczy o grę w playoffach. Obecnie zajmuje siódmą lokatę, ale maja tylko cztery „oczka” przewagi nad dziewiątym zespołem.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Nastroje w tym zespole nie są najlepsze. Co zresztą widoczne jest w ostatnich konfrontacjach, ponieważ przegrali chociażby z Cannes, czy Poiters, które sklasyfikowane są w dolnej części tabeli!!

Siatkarze zespołu Tours na przestrzeni ostatnich spotkań bezpośrednich z Nice wygrywali regularnie. I jeśli zagrają na swoim poziomie dzisiaj nie powinni mieć także problemów z wygraną.

Spotkanie Nice – Tours można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Nice – ToursTours – 1.51.43STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button