Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. Do podziału 30 000 PLN

Bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną wszystkim typerom za obstawienie meczy. Gracze za typowanie meczy z Ligi Narodów oprócz wygranej mogą otrzymać extra środki. Bowiem pula nagród wynosi 30 000 PLN.

30 000 PLN na Ligę Narodów. Obstawiając w STS wygrywasz więcej

30 000 PLN na Ligę Narodów. Obstawiając w STS wygrywasz więcej

Warto jest zaznaczyć, że ostatnia kolejka w Lidze Narodów zapowiada sie bardzo ciekawie, ponieważ czekają nas chociażby, takie meczy, jak Hiszpania vs Niemcy, Chorwacja vs Portugalia oraz Polska vs Holandia. Gracz wystarczy, że poprawnie wytypuje mecz, a poza wygraną gotówką otrzymają extra środki.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dokonać tego należy przed dokonaniem pierwszego kuponu.

Bonus dla graczy za typowanie meczy:

Dopuszczone przez bukmachera STS w promocji „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” są wyłącznie zakłady SOLO, tzw. pojedyncze, na których musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na rezultat końcowy jednego z meczów w Lidze Narodów. Natomiast stawka zakładu nie może być mniejsza niż 15 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Gracz, który poprawnie wytypuje to poza wygraną gotówką otrzyma extra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. W dodatku każdy typer może liczyć nawet na pięć bonusów.

Bonus bez wpłaty własnej na zakłady bukmacherskie w STS:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim typerom na start darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej. Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownicy mogą liczyć na premię równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.

Te bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button