Paeek – APOEL: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 5 stycznia (środa)

Czas na spotkania piętnastej kolejki cypryjskiej Pierwszej Ligi. Jedno z dzisiejszych potyczek będzie to konfrontacja na Makario Stadium, gdzie to o ligowe punkty powalczą ekipy Paeek z APOELem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć, że jest dosyć spora. I śmiem twierdzić, ze będzie to widoczne na boisku. Owszem dyspozycja APOELu w tym sezonie nie jest najwyższa. Jednak ta ekipa pod względem doświadczenia i możliwości znacząco przewyższa swoich przeciwników.

Tym bardziej, że gospodarze wręcz od początku kampanii nic wybitnego nie pokazują. Obecnie wyprzedzają jedynie drużynę Achnas, a w ostatnich pięciu meczach pokonali wyłącznie Anarhgosis.

APOEL chąc walczyć o czołowe miejsca na koniec tego sezonu podczas takich rywalizacji, jak tam obecna nie powinna mieć większych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet: Kod promocyjny 2022

Nastroje w drużynie prowadzonej przez Avgoustiego na pewni się poprawiły, ponieważ po serii zremisowanych pojedynków w ostatnich starciu ten zespół w ładnym stylu ograł Omonię 4-2. I teraz maja kolejną dobrą okazję na komplet punktów.

Mam nadzieję, że bedą wstanie wykorzytsać najwięszy problem przyjezdnych, czyli defenyswę. Ekipa Paeeku w tym elemencie radzi sobie niezywkle przeciętnie. Tracą sporo bramek, a na pewno gospodarze mają kim tutja postraszyć rywali: Kviltaia, Souza, czy Karo.

Obie drużyny do tej pory spotkały się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem lepsi okazywali się piłkarze APOELu. I jeśli podczas dzisiejszej potyczki nie zlekceważą rywali to spokojnie powinni zanotować wygraną.

Spotkanie  Paeek – APOEL  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Paeek – APOEL21.41STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button