Palmeiras – Juventude: Typy i analiza – 4 października (niedziela)

Jedno z niedzielnych pojedynków w brazylijskiej Serie A będzie to konfrontacja, w której o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipa Palmeiras z Juventude. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 23:15.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Ameryki tutaj na pewno nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji niewątpliwie są gospodarze, którzy obecnie zajmują drugie miejsce. Z drugiej strony ekipa Juventude sklasyfikowana jest na odległej, bo piętnastej pozycji.

Gospodarze niewątpliwie walczą o TOP 4 i prawo gry w Copa Livertadores. Owszem jest to zadanie do wykonania, ale nie mogą sobie pozwalać na stratę punktów. A na pewno w takich meczach, jak ten dzisiejszy. Bowiem ich przewaga nad ósmym zespołem wynosi tylko sześć punktów!

Podopieczni Ferreira mają cały czas problemy z regularnością. Bowiem grają cały czas w kratkę. Jednak z drugiej strony nie mieli łatwego terminarza na przestrzeni ostaniach tygodni, gdyż mierzyli się z dosyć wymagającymi rywalami, jak np. Corinthias, czy Flamengo.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Drużyna Juventude natomiast na wyjazdach spisują się fatalnie. O ile jeszcze na własnym obiekcie dosyć regularnie punktują to już to gorzej wygląda w delegacjach, gdzie mają jeden z najgorszych wyników w całej lidze.

Jednak styl gry tego zespołu podczas spotkań wyjazdowych jest niezwykle prosty. A mianowicie zdecydowaną większością piłkarzy się bronią. I przede wszystkim zabezpieczają dostęp do swojej bramki. To sprawia, że przez zdecydowaną większość meczu będą przeważać gospodarze.

Spotkania Palmeiras – Juventude  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Palmeiras – Juventude11.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button