Pewne typy na mecz Lech Poznań – Cracovia – 6 sierpnia

Po trzech wieczorach związanych z europejskimi pucharami wracamy do rozgrywek ligowych. Już w najbliższy piątek czekają nas pierwsze mecze trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy. Jedno z nich będzie to rywalizacja pomiędzy Lechem Poznań z Cracovią Kraków. Zobacz darmowe typy na te starcie.

Darmowe pewniaki na mecz Lech Poznań – Cracovia

Darmowe pewniaki na mecz Lech Poznań – Cracovia

Lech trzeba powiedzieć, że nowy sezon rozpoczął dosyć przeciętnie, bo tylko zremisowali z Radomiakiem. Jednak przed tygodniem Kolejorz wreszcie zaprezentował się na swoim poziomie, gdzie nie dał najmniejszych szans Górnikowi Zabrze i tam pewnie wygrali swoje spotkanie.

Kolejorz podczas rywalizacji z Górnikiem pokazał, że jest wstanie znamionować rywala. Podopieczni Skorży stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe, które w dodatku byli w stanie zamienić na bramki. Dzisiaj w dodatku zagrają te starcie na własnym obiekcie, gdzie to Lech zawsze jest mocny.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Cracovia póki co nie pokazuje, żadnych oznak poprawy poziomu gry względem poprzedniej kampanii. I wszystko wskazuje na to, że będą walczyć o miejsca w dolnej części sezonu. Owszem przed tygodniem Pasy dzielnie walczyły z Śląskiem, ale ostatecznie przegrali. I patrząc na obecną dyspozycję tych ekip to lepiej to wygląda po stronie Lecha.

Spotkania Lech – Cracovia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lech – Cracovia11.82STS
Lech – Cracoviaover 1.51.31STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button