Pewniak dnia z piłki nożnej: Troyes – Lens – 23 maja (piątek)

Spotkanie barażowe o awans do Ligue 1 rozegrają w piątek drużyny Troyes z Lens. Nie da się ukryć, że waga tego spotkania jest bardzo wysoka, ale zdecydowanym faworytem do awansu są gospodarze.

Pewne typy, pewniaki dnia, typy z piłki nożnej za darmo

Pewne typy, pewniaki dnia, typy z piłki nożnej za darmo

Warto jest zobaczyć na rundę zasadniczą, gdzie to gospodarze zdobyli od swoich rywali osiem punktów więcej. W dodatku mecz rozegrają przed własną publicznością, gdzie to w rundzie zasadniej zanotowali dwanaście wygranych, raz zremisowali oraz sześc razy ponosili porażek.

Drużyna Lens na wyjazdach można powiedzieć, że nic wybitnego nie pokazywała. Łączny rezultat tego zespołu to siedem zwycięstw, cztery remisy i osiem porażek jest tego najlepszym dowodem.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Drużyna Troyes będzie miała przewagę własnego boiska w tym spotkaniu, a poza tym w miała kilka dni spokoju w porównaniu do gości, którzy we wtorek rozgrywali pierwszy mecz w fazie playoff” – pisze ekspert purtalu etypy.pl

Istotnym również czynnikiem przemawiającym za gospodarzami jest fakt, że po zakończeniu sezonu mieli czas na odpoczynek i spokojny trening do tego boju. Takiego komfortu no pewno nie mieli goście, którzy w miniony wtorek rywalizowali w wcześniejszej rundzie playoffów z zespołem FC Paryż.

Owszem wygrali go podopieczni Montaniera, ale nie da się ukryć, że ten mecz kosztował ich bardzo dużo sił, ponieważ awans dopiero zapewnili sobie po rzutach karnych. Jednak trzeba również podkreślić, że piłkarze Lens w tamtym boju nic wybitnego nie pokazali. Byli tłem dla swoich rywali i to trzeba podkreślić. A teraz przyjdzie im zagrać z bardziej wymagającym rywalem.

Jeżeli idzie o ofensywę to niewątpliwie znacznie lepiej wygląda to po stroni gospodarzy, gdzie to od pierwszej minuty powinni na boisku pojawić się Touzghar, Fortineczy Mbeumo, którzy strzelili odpowiednio czternaście, dwanaście oraz dziesięć bramek. Warto jest podkreślić solidną grę Fortune, który oprócz bramek zanotował jedenaście asyst!

A patrząc na strzelców gości to jedynie Gomis z swoich zadań wywiązuje się bardzo dobrze, który zanotował szesnaście bramek i siedem razy asystował. Drugi strzelec tej ekipy to Ambrose z czertami trafieniami.

Reasumując, gospodarze są niezywkle mocniejszym zespołem od swoich rywali. Do tego grają na własnym obiekcie, mieli więcej czasu na przygotowanie się do tego pojedynku, al również pod względem kadrowym są lepsi. Z pewnością przez większość meczu będą przeważać gospodarze, zaś goście swoich szans będą szukać z kontry.

Spotkanie Troyes – Lens można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Troyes – LensDNB – 11.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button