Pewniak z tenisa na dzisiaj: Querrey – Vedrasco – 27 czerwca (czwartek)

W czwartek o półfinał turnieju w Eastbourne powalczą ze sobą Qurrey z Verdasco. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta, a jest im Amerykanin, który nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraniem swoje spotkanie.

Skuteczny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Skuteczny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Verdasco trzeba podkreślić, ze nigdy nie czuł się zbyt dobrze na trawie, nie wygrane przychodziły dla niego z wielkim trudem. Najlepiej pokazują to ostatnie dwa sezon, czyli 2016 i 2017, gdzie to wygrywał po jednym spotkaniu! W tym roku wygrał dwa już spotkania, które miały miejsce podczas turnieju w Eastbourne. Okazał się lepszy od Milmana oraz Londero. Jednak trzeba podkreślić, ze w nic tych przypadkach wybitnego nie pokazał. Już wczoraj mógł „pakować” walizki, ponieważ trzecią partię przegrał po TB.

Warto jest podkreślić, że wcześniej Verdasco startował w turniejach w Londynie oraz Hertogenbosch, gdzie to odpadał w pierwszych swoich rundach, gdzie to przegrywał i wyraźnie kolejno z Medvedevem oraz Mannarino. Ciężko jest więc uwierzyć, żeby nagle zaczął grać na wysokim poziomie.

„Amerykanin jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala i jeżeli Qeurrey zagra na takim poziomie co we wcześniejszych bojach to nie powinien mieć większych problemów z wygraną” dtypy.net

Sam potwierdził bardzo dobrą grę na trawie, gdzie to nie ma żadnych problemów z wygraną. Na pewno na Wimbledon uda się z zamiarem zanotowania dobrego wyniku. Ponieważ na trawie lubi grać i osiąga na niej dobre wyniki. Swoją dobrą dyspozycję zresztą potwierdził podczas turnieju w Eastbourne, gdzie to okazywał się lepszy od Kokushkina oraz Lajovića. Z tym drugim zbyt dużo sobie nie pograł, ponieważ pewnie wygrał pojedynek w dwóch setach.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Nie można zapominać, ze Sam na trawie czuje się bardzo dobrze. Jego serwis ma spore znacznie i to zdaje egzamin. Jest niezywkle trudno jego przełamać, gdzie przy swoim podaniu jest bardzo groźnym zawodnikiem. Nie można również zapominać, ze Verdasco w tym turnieju stoczył dwa zacięte i wyrównane pojedynki. Jeżeli Sam zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć tutaj żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Qurrey – Vedrasco można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Qurrey – Vedrasco11.34STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button