Pewniak za darmo na dzisiaj: Gremio vs Vasco – 13 lipca (sobota)

Po dwóch zwycięstwach pod rząd w brazylijskiej Serie A, Gremio podejmie Vasco. Gospodarze póki co nieco lepiej prezentują się od swoich rywali i na pewno będą chcieli to potwierdzić w tym boju. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie, który w tej lidze ma ogromne znaczenie.

Skuteczny darmowy typ z piłki nożnej za darmo na dzisiaj

Skuteczny darmowy typ z piłki nożnej za darmo na dzisiaj

Gremio obecnie zajmuje jedenaste miejsce mając jedenaście punktów na swoim koncie. Podczas pojedynków przed własną publicznością zanotowali solidarnie po dwie porażki oraz dwie wygrane. Chociaż trzeba podkreślić, że przegrali nieznacznie z Santosem i po niezywkle zaciętym pojedynku musieli uznać wyższość Internacionalu gdzie bój zakończył się przegraną 5-4. Następnie dołożyli zwycięstwa nad Atlwtico – MG oraz Fortalzalo.

Drużyna Vasco jak punktuje w tym sezonie to przede wszystkim na własnym obiekcie. Na wyjazdach wygląda to dosyć przeciętnie, gdzie to w czterech pojedynkach zdobyli zaledwie jeden punkt. Przegrali kolejno z Athltio-PR, Santosem oraz Botofago, a także zremisowali z Fortelezą.

„Mimo, że obie drużyny dzieli zaledwie dwa punkty w tabeli to różnica klas pomiędzy tymi ekipami jest bardzo duża. Poza tym Vasco na wyjazdach gra niezywkle przeciętnie” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Gremio jak nawet przegrywało w pojedynkach na własnym obiekcie to potrafiło zagrać na niezywkle solidnym poziomie. Nie dając większych szans swoim rywalom. Warto jest chociażby zobaczyć na ich ostatni pojedynek, gdzie to mierzyli się z Fortelezą. Owszem w meczu wygrali skromnie 1-0,a bramkę na wagę trzech punktów strzelili w ostatnich minutach. Jednak to właśnie piłkarze Gremio utrzymywali się znacznie dłużej przy piłce. Stwarzali sobie tym samym znacznie więcej sytuacji bramkowych, a poza tym potrafili narzucić swój styl gry.

Pod względem kadrowym nie wyglądają tak źle, ponieważ mają kim straszyć swoich rywali. Szansę gry od pierwszej minut powinien dostać Everton, który ma na swoim koncie trzy trafienia, jedno mniej ma Jean. A przecież nie można zapominać jeszcze o takich piłkarzach jak Liison Andre czy Romulu.

Darmowy bonus bez depozytu

O ile jeszcze gra Vasco na własnym obiekcie wygląda przewozicie to już na wyjazdach tak nie jest. Popełniają niezywkle prost błędy, gra im praktycznie się nie układa pod każdym względem. Co najważniejsze rywal nie mają żadnych problemów ze strzeleniem im bramek. Bilans każdego spotkania tylko to pokazuje. Rywale nie potrzebują dużo sytuacji bramkowych, żeby je zamienić na bramkę.

Reasumując, faworytem tego pojedynku jest Gremio i jeżeli ta ekipa zagra na takim poziomie co w ostatnich pojedynkach na własny obiekcie ie powinna mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Gremio – Vasco można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Gremio – Vasco11.54STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button