Pewniaki z ATP w Halle – 18 czerwca (wtorek)

W wtorek 16 czerwca zostaną rozegrane koleje spotkania podczas turniejów na trawie. W Halle występuje żywa legenda tenisa – Federer, który zagra z Milmanem czy też Coric zmierzy się Munarem.

Skuteczne, pewne typy z tenisa za darmo

Skuteczne, pewne typy z tenisa za darmo

Federer – Milman

Ciężko uwierzyć, żeby ten mecz potrwałby długo. Roger pod każdym względem przewyższa swojego rywala. I niewątpliwie będzie chciał wygrać ten pojedynek jak najmniejszym kosztem sił. Jeżeli zobaczymy na zawodników pokroju Milmana w ostatnim czasie to Szwajcar bez najmniejszych problemów wygrywał swój potyczki i to bez straty seta. Dodatkowo Roger jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że dobrze wie, kiedy ma „przyspieszyć” grę.

Trudno jest również uwierzyć, żeby Milman postawił trudne warunki dla Szwajcara. Pomijając, ze jest dużo słabszym zawodnikiem i posiada znacznie mniejszy zakres umiejętności. To jest kompletnie bez formy. Od blisko dwóch miesięcy najdalej doszedł do drugiej rundy. Udawał mu się ostatnio jedynie wygrać z takimi zawodnikami jak Tomic, Johson czy Andujar.

„Roger powinni en bardzo pewnie ograć swojego rywala. Ciężko znaleźć jakiś plus przemawiający za jego rywalem. Nieco więcej emocji powinno przynieść spotkanie pomiędzy Coricem, a Munarem, ale również ten mecz ma zdecydowanego faworyta. Jest im ten pierwszy zawodnik.” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Darmowy bonus od bukmacher. Kod promocji : BETONLINE

Coric – Munar

Spotkanie dwóch młodych zawodników, którzy dopiero wchodzą do Światowego tenisa. Jednak trzeba podkreślić, że znacznie lepiej to wszystko wygląda po stronie Corica, który obecnie zajmuje czternaste miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sfalsyfikowany jest na osiemdziesiątej ósmej pozycji. Warto jest podkreślić, że obaj zawodnicy w tym sezonie mieli przyjemność ze sobą grać. Miało to miejsce w Monte Carlo, gdzie to wygrał mec Coric 2-1. I warto jest odnotować, że ten pojedynek wygrał mimo, że to właśnie Jaume jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem na mączce.

Obaj zawodnicy w tym sezonie rozegrali już jeden turniej na trafie. Znacznie lepiej zaprezentował się Coric, który doszedł do półfinału w Hertogenbosch, gdzie to po zaciętym boju przegrał z Mannarino 2-1. Munar natomiast opadł w pierwszej rundzie w Stutgarcie. Patrząc natomiast na wyniki Munara w ostatnich tygodniach to w czterech ostatnich swoich występach odpadał w pierwszych runda. Poza tym nie można zapominać, że Coric przed rokiem wygrał ten turniej! Odpadniecie dla niego w tak wczesnej fazie byłoby bardzo bolesne.

Spotkania turniejów ATP można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Federer – MillmanFederer – 1.51.33STS
Coric – Munar11.35STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button