Pewniaki z eliminacji do French Open – 22 maja (środa)

Przed nami kolejny już trzeci dzień z kwalifikacji do French Open. W środę 22 maja zostanie dokończona druga seria spotkań. Na ten dzień przewidziano, m.in. spotkania Bolelli – Koepfer czy też Miedler – Balazs.

Pewne typy, analizy, streamy z tenisa

Pewne typy, analizy, streamy z tenisa

Bolelli – Koepfer

Włoch trzeba przyznać, ze swoje najlepsze lata gry już ma za sobą. Doświadczenie czy ogrania na najwyższym poziomie w tenisie mu nikt nie zabierze. I pod tym względem jest zdecydowanie mocniejszym zawodnikiem od swojego rywala. Widać, że na poziomie challlengerów stać go na dobre wyniki mimo swojego wieku. Jak chociażby na początku kwietnia doszedł do ćwierćfinału w Sophia Antipolis. W pierwszej rundzie Włoch grał z solidnym dobrze znam znanym Majchrzakiem, gdzie wygrał 2-0, ale po niezwykle wyrównanym pojedynku.

Koepfer to zawodnik preferujący grę na hardzie i na tej nawierzchni osiąga swoje najlepsze wyniki. Lecz w tym roku również i na betonie wygranie przychodzą dla niego z wielkim trdem. Widać, ze nie prezentuje się w zbyt dobrej dyspozycji. Jak zobaczymy na jego występy w tym sezonie to nie wygrał żadnego spotkania grając w Houston (eliminacje), Sarassota, Francevilla oraz Ostrava. Nie licząc tego pierwszego turnieju to trzy pozostałe były rankingu chalengerów, gdzie w dodatku n miał tak naprawdę zbyt mocnym zawodników. Owszem w ostatnich pojedynkach nieco lepiej sobie poradzić, ale nie jest to ten sam poziom co Włocha. W pierwszej rundzie wygrał dosyć pewnie z swoim rodakiem Kruegerem.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Miedler – Balazs

Balazs nie jest to zawodnik o dużym potencjale, ale nie da się ukryć, że to właśnie on jest faworytem tego boju. Możliwości czy doświadczenie na pewno posiada większe od swojego najbliższego rywala. Widać w dodatku, że zaczyna prezentować się coraz lepiej. Doszedł d ćwierćfinału turnieju ATP w Budapeszcie. Następnie wygrywał swoje pojedynki w Ostravie oraz Rzymie, ale nie można zapominać, że miał dosyć niewygodnych rywali, ponieważ rywalizował z Sunnaerem czy Valkuszem. Trzeba przyznać, że Malazs jest to zawodnik, który bardzo dobrze radzi sobie z dosyć przeciętnymi zawodnikami. Potrafi grać solidnie i wygrywać mecze jak i turnieje. W 2018 podczas turniejów rangi chllenger wygrał trzy łącznie turnieje. Grając w kalifikacji do French Open nie miał zbyt większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa, gdzie wygrał bez najmniejszych problemów z Kwoonem 2-0.

Miedler dobrze wie, że czeka go niezwykle trudna przeprawa dzisiaj. Tym bardziej, że mączka nie jest jego ulubioną nawierzchnią, gdzie dobry wynik dla niego co rok jest bardzo trudno. Lecz też rok w jego wykonaniu póki co i tak nie jest zbyt porywający, ponieważ mierząc się nawet na hardzie wygrane przychodzą dla niego z wielkim trudem. Chociaż na pewno Węgier nie może tutaj zlekceważyć swojego rywala, ponieważ Austriak w pierwszej rundzie kwalifikacji zagrał całkiem dobry pojedynek z Karlovskiym, gdzie wygrał 2-0.

Kwalifikacje do French Open można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Bolelli – Koepfer11.35Etoto
Miedler – Balazs21.34Etoto

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button