Pewniaki z Kwalifikacji do EURO 2020 – 11 czerwca (wtorek)

Na wtorek 11 czerwca zaplanowano dokończenie jedenastej serii spotkań eliminacji Mistrzostw Europy 2020. A ten dzień zaplanowano, m.in. pojedynki pomiędzy Belgią, a Szkocją czy też Niemcami, a Estonią.


Darmowe pewniaki z Kwalifikacji do EURO 2020 – 11 czerwca (wtorek)

Darmowe pewniaki z Kwalifikacji do EURO 2020 – 11 czerwca (wtorek)

Belgia – Szkocja

Nie da się ukryć, że ten mecz ma tylko jednego faworyta. Są nim gospodarze i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą. Możliwości mają spore i to pod każdym względem. Belgowie od Szkocji można powiedzieć, ze są zespołem lepszym przynajmniej o jedną klasę. Poza tym w tych eliminacjach wygrali już wszystkie pojedynki. Gospodarze słyną z solidnej gry w ofensywie, gdzie nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. Nie ma się czemu dziewięć jak w kadrze maja takich piłkarzy jak Lukaku, Hazard, Mertens czy De Bruyne, gdzie to każdego z nich stać na strzelenie bądź wypracowanie sytuacji bramkowej.

„Belgowie są mocniejszą ekipa od swoich rywali pod każdym względem. Jeżeli tylko będą wstanie wykorzystać swój potencjał pewnie powinni tutaj tutaj wygrać” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Szkoci natomiast nie mają zbyt dużo plusów przemawiającymi za nimi. Na pewno będą groźni ze stałych fragmentów gry. I z tego elementu można być pewnym, że będą szukać swoich szans. Patrzą cna kadrę to jedynie Szkoci mają jednego dobrego zawodnika jakim jest Roberston, który z pewnością będzie wstanie zagrozić dla rywali.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Niemcy – Estonia

Niemcy nie powinni mieć żadnych większych problemów z wygraniem tego pojedynku. Obie reprezentacji dzieli minimum z dwa poziomy. Podopieczni Loewa od pierwszej minuty tej konfrontacji z pewnością „rzucą” się na bramkę rywala i będą chcieli wypracować sobie przewagę. Również nie da się ukryć jak będzie przebiegał ten mecz. Bowiem od pierwszej do ostatniej minuty z pewnością będą przy piłce piłkarze reprezentacji Niemiec.

„Można powiedzieć, że będzie to mecz do jednej bramki. Podopieczni Loewa powinni przeważać tutaj od pierwszej do ostatniej minuty” – pisze ekspert portalu volley24.pl

Estończycy można być pewnym, że będą mieli spore problemy z budowaniem dobrych akacji bramkowych. Mało tego defensywa reprezentacji Niemiec nie powinna mieć zbyt dużo pracy w tym spotkaniu. Ponieważ Estończycy już w drugiej lini powinni regularnie przegrywać swoje spotkania.

Spotkanie Kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Belgia – Szkocjaover 2.51.51STS
Niemcy – EsotniaBTS – NIE1.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button