Pewniaki z Ligi Mistrzów na dzisiaj – 16 lutego

Po blisko dwóch miesiącach przerwy wracamy z rozgrywkami w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Jedno z wtorkowych pojedynków będzie to starcie pomiędzy RB Lipsk z Liverpoolem.

Darmowe typy bukmacherskie na mecz RB Lipsk – Liverpool

Darmowe typy bukmacherskie na mecz RB Lipsk – Liverpool

Trzeba powiedzieć, że obecna dyspozycja Liverpoolu na pewno nie jest najlepsza. The Reds mają problemy z punktowaniem i również jakością w swojej grze. Podstawowy problem to braki kadrowe. Klopp cały czas nie może skorzystać z swoich piłkarzy. Podczas tego starcia zabraknie, takich piłkarzy, jak van Dijk, Gomez, Matip, Jota, Keita. A to wszystko przekłada się niewątpliwie na jakość gry.

Również widać, że jest zmęczenie w drużynie gości. Ekipa The Reds nie ma świeżości. Wynika to z tego, że Klopp niezbyt często dokonuje roszad w składzie. A to wszystko przekłada się na jakość gry. Tym bardziej, że w Anglii nie ma „wolnego” od gry. Jak nie zmagania ligowe to pucharowe.

Obecnie Lipsk na pewno prezentuje lepszą jakość gry. I jeśli ta drużyna zagra na swoim poziomie to spokojnie powinna sięgnąć tutaj po wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Drużyna Lipska na pewno czuje się pełniej od swoich rywali. Wynika to z tego, że ta ekipa cały czas notuje wygrane. I morale tego zespołu są niewątpliwie wyższe. Nie da się również ukryć, że chcąc walczyć o awans do kolejnej rundy to podczas meczu u siebie muszą zanotować dobry wynik.

Kolejny niewątpliwie atut tego zespołu to kolektyw. Jako całość ekipa RB jest bardzo solidna, nie odpuszczają i walczą do końca o dobry wynik. Poza tym słyną z solidnej gry taktycznej przez całe spotkanie.

Reasumując, patrząc na obecna dyspozycję tych ekip to niewątpliwie lepiej wygląda to wszystko po stronie gospodarzy. Drużyna Lipska ma niewątpliwie dobrą okazję do zanotowania zaliczyli przed pojedynkiem rewanżowym.

Mecz RB Lipsk – Liverpool można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
RB Lipsk – Liverpool1x1.41Fortuna
RB Lipsk – Liverpool1 DNB1.54Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button