Pewniaki z Pucharu Narodów Afryki na dzisiaj – 5 lipca (piątek)

Czas na pierwsze spotkania 1/8 finału w Pucharze Narodów Afryki. Na piątek 5 lipca zaplanowano konfrontację pomiędzy Maroko, a Beninem oraz Senegalem z Ugandą. Zobacz darmowe typy wraz z analizami.

Darmowe pewniaki z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Darmowe pewniaki z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Maroko – Benin

Nie da się ukryć, że reprezentacja Maroka zaprezentowała się zdecydowanie lepiej od swoich rywali. Wygrane nad RPA, WKS oraz Namibią są tego najlepszym dowodem. Owszem były to skromne zwycięstwa, bo po 1-0. Jednak trzeba podkreślić, że ten zespół posiada spore rezerwy w ofensywie. Dla porównania Benin w pierwszej fazie rozgrywek wszystkie trzy spotkania zremisował: z Ghaną, Gwineą oraz Kamerunem!

„Maroko zaprezentowało się znacznie lepiej podczas fazy grupowej. Możliwości ten zespół posiada znacznie większe od swoich przeciwników i jeżeli teraz zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Trudno spodziewać się, żeby Benin był wstanie sprawić niespodziankę podczas tego spotkania. Ponieważ w fazie grupowej ten zespół prezentował się poniżej możliwości, a poza tym strzelenie bramki dla tego zespołu w tym spotkaniu będzie niezwykle trudne. Ponieważ defensywa Maroka spisuje się kapitalnie. Zawodnicy nie popełniają błędów w tym elemencie, a potrafią strzelać bramki.

Darmowy bonus od bukmacher. Kod promocji : BETONLINE

Uganda – Senegal

Drugie dzisiejsze spotkanie w tych rozgrywkach to konfrontacja pomiędzy Ugandą, a Senegalem. Podobnie zresztą jak w poprzedniej parze tutaj również jest zdecydowany faworyt. Rzecz jasna jest im zespół Senegalu, który nie powinien mieć tutaj żadnych większych problemów z wygraną. Senegal podczas fazy grupowej lepiej zaprezentowali się w fazie grupowej, gdzie to wygrali z Kenią oraz Senegalem, a także skromnie przegrali z Algierią. Uganda natomiast wygrała tylko spotkanie Kongo.

„Senegal można powiedzieć, że jest to zdecydowanie lepszy zespół pod każdym względem od swoich przeciwników. Kadrowo również przewyższają swoich przeciwników, a powinno to być wszystko widoczne na boisku” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Trzeba podkreślić, że Uganda nic wybitnego nie pokazała w fazie grupowej. Wygrana zaledwie nad Kongo, które w PNA prezentowało się przeciętnie żadnego wrażenie nie robi. Po fazie grupowej można powiedzieć, że Senegal ma w dalszym ciągu spore rezerwy w ofensywie.

Można powiedzieć, że w tym elemencie nie zaprezentowali się zbyt dobrze w pierwszej części turnieju. Jednak trzeba podkreślić, że posiadają bardzo dobrych zawodników w tej formacji. Od pierwszej minuty z pewnością powinni wygrać Mane, Sarr, Niang czy N’Diaye.

Piłkarzy takiego pokroju nie ma w zespole Ugandy, gdzie to jednym z liderów jest Okwi, ale sam na takim poziomie ciężko będzie mu cos zdziałać. Owszem od pierwszej minuty powinni zagrać jeszcze Kaddu, Miyta czy Aucho, ale jest to za mało jak na tka mocny zespół Senegalu.

Reasumując, zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Senegal, który nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Wszystkie atuty są po stronie tego zespołu.

Spotkania Pucharu Narodów Afryki można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Maroko- Benin11.57STS
Uganda – Senegal21.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button