Pewny typ na dzisiaj: Petkovic – Wozniacki– 25 czerwca (wtorek)

Przed nami już druga runda turnieju w Eastboturne. Jedno z wtorkowych pojedynków kobiet to będzie konfrontacja pomiędzy Petković z Wozniacki. Ten mecz ma jednego faworytka jest im Karolina, która nie powinna mieć większych problemów z wygraną.


Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo

Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo

Różnica klas pomiędzy obiema zawodniczkami jest ogromna. Oetković obecnie zajmuje siedemdziesiąte miejsce, zaś Wozniacki czternaste miejsce w rankingu WTA. Patrząc na minione sezony to właśnie Carolina znacznie lepiej sobie radziła na trawie od swojej rywalki.

Poza tym nie można zapominać, że Wozniacki broni punktów sprzed roku, gdziem okazała się najlepszą zawodniczka w tej imprezie. W pierwszej rundzie przyszło jej grać z Flipkens, gdzie wygrała pewnie w dwóch setach. Było potrzebne dla Dunki te zwycięstwie, ponieważ w turniejach w Madrycie, Rzymie i Ferenc Open niespodziewanie odpadała w pierwszych rundach.

„Wszystkie atuty przemawiają w tym spotkaniu za Dunką, która jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od swojej rywalki. I spokojnie stać ją na wygraną w dwóch setach” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Petković przed tygodniem grała w turnieju na Majorce, gdzie odpadła w pierwszej rundzie. Tutaj sprawiła małą niespodzianką w pierwszym spotkaniu, gdzie to przyszło jej grać z Kasatkiną. Wygrała spotkania 2-1, gdzie nie była w dodatku faworytką.

Darmowy bonus od bukmacher. Kod promocji : BETONLINE

Jednak czeka ją teraz zdecydowanie trudniejsza przeprawa pod każdym względem. Dunka ma znacznie większe możliwości od Kastkiny, a do tego gra dużo lepiej na trawie. Karolina również w każdym elemencie jest dużo mocniejsza od Niemki. I ma teraz dobrą okazję, żeby notować regularnie pograć po tym jak ww ostatnich turniejach odpadała dosyć szybko.

Spotkanie Petkovic – Wozniacki można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Petkovic – Wozniacki21.31STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button