Pewny typ z eliminacji do Mistrzostw Europy 2020: Dania – Irlandia 7 czerwca (piątek)

Jedno z piątkowych spotkań eliminacji Mistrzostw Europy zostanie rozegrane pomiędzy Danią, a Irlandią. Faworytem tego pojedynku są Skandynawie, którzy pod każdym względem są znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali.

Skuteczne, pewne, pewniaki, darmowe typy z eliminacji do EURO 2020

Skuteczne, pewne, pewniaki, darmowe typy z eliminacji do EURO 2020

Duńczycy póki co rozegrali tylko jedne mecz podczas eliminacji do EURO 2020, w którym mierzyli się z Szwajcarią. Skandynawowie przegrywali już 3-0, ale ostatecznie udało im się zremisować 3-3. Nie da się ukryć, że Duńczycy bardzo mocni są w ofensywie. Możliwości w tej formacji mają bardzo duże. O czym mogliśmy się przekonać podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2018, gdzie mierzyli się z Polską.

Nie da się ukryć, że Duńczycy mają bardzo dobrych zawodników ofensywnych, gdzie to od pierwszej minuty powinni zagrać Poulsen, Eriksen, Jorgensen, Hojbeerg czy Braithwaite, którzy powinni nie raz sprawić problemy dla defensywy gości. Z pewnością Duńczycy powinni już w drugiej lini wygrywać regularnie pojedynki. Gospodarze również powinni mieć przewagę w pojedynkach w powietrzu, gdzie Duńczycy są wyżsi od rywali.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

„Wszystkie atuty po stornie gospodarzy. Duńczycy możliwości przemawiają za zespołem gospodarzy. Duńczycy przewyższają nad rywali, a w dodatku grają na własnym obiekcie” – pisze ekspert portaluvolley24.pl

Wyspiarze natomiast we wcześniejszych dwóch pojedynkach zaprezentowali się dosyć przeciętnie. Owszem Irlandczycy wygrali dwa spotkania z Gruzją oraz Gibrlartarem. Jednak zwycięstwa nad tak słabymi zespołami po 1-0 żadnego wrażenia nie robi.

Warto jest podkreślić, że ciężkie zadanie czeka tutaj Duńczyków, którzy będą musieli z pewnością odpierać ataki gospodarzy. W defensywie Wypierze nie wygląda za dobrze. Tym bardziej, że będą musieli poradzić sobie bez podstawowego defensora – Clarka, który swoim doświadczeniem był pewnym punktem.

Reasumując, Duńczycy pod względem potencjału, doświadczenia, możliwości przewyższają zdecydowanie od swoich rywali. Jeżeli Duńczycy zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych większych problemów z wygraniem tego boju.

Spotkanie Dania – Irlandia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dania – Irlandia11.58STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button