Pewny typ z Wimbledonu na dzisiaj : Martia – Kerber 2 lipca (wtorek)

Losowanie nie było dobre dla Marii, która to w pierwszej rundzie Wimbledonu będzie musiała walczyć z Kerber. Faworytką tego pojedynku jest Niemka, którą stać na pewną wygraną i to nawet bez straty seta.

Darmowe pewniaki z Wimbledonu na jutro

Darmowe pewniaki z Wimbledonu na jutro

Martia to obecnie sześćdziesiąta piata rakieta tenisa, znacznie wyżej, bo na piątej lokacie sklasyfikowana jest Kerber. I to właśnie Niemka jest jedną z faworytek do wygrania tej imprezy.

Maria w minionych dwóch sezonach podczas Wimbledonu dochodziła do drugiej rundy. Jednak teraz sama dobrze znają sprawę, że powtórzenie tego wyniku będzie niezwykle trudne do osiągnięcia.

Darmowy bonus bez depozytu

Owszem w ostatnie wyniki Marii był całkiem dobre, ponieważ w Surbion oraz Nottingham dochodziła do ćwierćfinałów. Jednak trzeba podkreślić, że nie miała tam zbyt mocnych rywalek do pokonania. Ponieważ zwycięstwa nad Wickyamer, Laplo czy też Perą nie robią wrażenie.

„Kerber niewątpliwie pod każdym względem jest znacznie lepszą zawodniczką od swojej rywalki, którą stać na zwycięstwo i to w dwóch setach” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Kerber zalicza się do jednych z faworytek od wygrania tego turnieju. Możliwości, potencjał jak i doświadczanie przemawiają za nią i to wyraźnie. Z pewnością chcą myśleć o sukcesie na koniec tej imprezy takie spotkania trzeba wygrywać i to pewnie, żeby nie tracić niepotrzebnie sił.

A trzeba przyznać, że Niemka znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji, ponieważ w ostatnich tygodniach doszła do półfinału podczas turnieju w Majroce, zaś w Eastoburne zanotował finał. W ostatnich tygodniach pokonywała takie rywalki jak Garcia, Stosur czy Halep.

Poza tym Niemka broni punktów sprzed roku, gdzie to okazała się najlepsza podczas Wimbledonu. Ciężko jest uwierzyć, żeby Maria sprawia większe problemy dla rywalki.

Spotkanie Martia – Kerber  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Martia – KerberKerber-1.51.52STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button