Piłka nożna: Wurzburger – Sonnehof Grossaspach – 30 lipca (wtorek)

Na dzisiaj wybrałem jedno z niżowych rozgrywek w piłce nożnej, a mianowicie zdarzenia będzie dotyczyć 3 Bundesligi, które to zostanie rozegrane na Flyeralar Arena. O ligowe punkty powalczą drużyny Wurzburger z Sonnehof Grossaspach. Patrząc na wyniki obu tych zespołów z poprzedniego sezonu to stawiam na zwycięstwo gospodarzy oraz bramki, których nie powinno zabraknąć w tych boju.

Wurzburger – Sonnehof Grossaspach: Typ i analiza

Wurzburger – Sonnehof Grossaspach: Typ i analiza

Drużyna Sonnehof Grossaspach uznawana jest za fenomen remisów, ponieważ w poprzednim sezonie ten zespól, aż osiemnaście spotkań na trzydzieści osiem potyczek zremisował. Kończąc tym samym zmagania w dolnej części tabeli. Zdecydowanie lepiej prezentowali się piłkarze gospodarzy, którzy zmagania zakończyli na piątej pozycji.

Nie da się ukryć, że celem zespołu z Flyeralar Arena jest poprawienie rezultatu z poprzedniego sezonu i tym samym awans do wyżej ligi. Przed rokiem nie miała żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Umieli wypracować sobie dogodne sytuacje do strzelania bramki, które zresztą wykorzystywali.

„Goście mieli fatalny poprzedni sezon, grali o utrzymanie. Mimo, że jest to początek sezonu trudno tej drużynie będzie również się utrzymać. Natomiast gospodarze chcąc walczyć o czołowe miejsca muszą takie pojedynki wygrywać.” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

W poprzednim sezonie ekipa Sonnehof miała zarówno problemy w ofensywie jak i defensywie. Strzelenie bramki przychodziło dla nich z wielkim trudem, a poza tym sporo goli tracili. Początek sezonu nie jest wymarzony dla tej ekipy. Ponieważ przegrali najpierw 4-1 z Duisburguem oraz 3-1 z K’Lautern, gdzie to w dodatku grali w przewadze dwóch zawodników!

Gospodarze słynęli w poprzednim sezonie z solidnej gry w ofensywie, gdzie nie mieli większych problemów ze strzeleniem bramki. I tak samo wygląda w obecnych rozgrywkach. Piłkarze Wurzburer nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramki. W bardzo łatwy sposób przedostają się pod bramkę swoich przeciwników. Chociaż z drugiej strony wyglądają jakby zapominali, że jest defensywa, bowiem tracą sporo bramek.

kod promocyjny

Zresztą potwierdzają to wyniki z obecnego sezonu. Najpierw pokonali rezerwy Bayernu 3-1 i przegrali 5-4 z Unterchaing, gdzie to stracili bramki w ostatnich minutach! Wówczas zlekceważyli rywali, bowiem myśleli, ze mają wygraną w „kieszeni”. Trzy bramki stracili w ostatnich sekundach spotkania.

Z pewnością wyciągnęli wnioski z tamtej porażki i grając teraz u siebie będą chcieli wyciągnąć wnioski i zagrać zdecydowanie lepiej. A nie da się ukryć, że spokój nie stać ich na pewną wygraną. Drużyna Sonnehof jak radziła sobie przeciętnie, tak nadal się spisuję i ciężko jest uwierzyć, żeby coś w tej kwestii się zmieniło.

Spotkanie Wurzburger – Sonnehof Grossaspach można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wurzburger – Sonnehof Grossaspach1 i over 1.5 1.91Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button