PKO Ekstraklasa bez podatku u bukmachera TOTALBet

Masz zamiar typować spotkania PKO Ekstraklasy? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera TOTALBet, który to na zakłady ze zmagań nasz Ekstraklasy zwiększa wygrane o 14%.

O 14% większe wygrane u bukmachera TOTALBet na zakłady z Ekstraklasy

O 14% większe wygrane u bukmachera TOTALBet na zakłady z Ekstraklasy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa do 22.07.2019 do godziny 20:00, a swojego udziału nigdzie nie trzeba się zgłaszać, ani też się zapisywać.

Wystarczy zawrzeć zakład AKO, na którym będą znajdować się minimum trzy zakłady. Dopuszczalne są z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Należy jednak pamiętać, że kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25.

Stawka kuponu jest dowolna.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazł się minimum jeden typ z zmagań PKO Ekstraklasy. Jednak należy pamiętać ze musi to być inny niż wynik meczu 1×2. Pozostałe zdarzenia mogą dotyczyć zarówno typów z Ekstraklasy jak i innych rozgrywek lub dyscyplin.

Należy pamiętać, ze wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 22.07.2019 do godziny 23:59.

Bonus na start u bukmachera Betclic

Z tej akcji wykluczone są zakłady specjalne, jak Total Boost.

Limit kupon na jednego użytkownika nie jest określony.

Freebet na start od bukmachera TOTALBet:

Warto jest pamiętać, że ten bukmacher przyznaje darmowy zakład bez ryzyka w wysokości 10 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymać środki na grę i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po pierwszej wpłacie bukmacher przyzna równowartość depozytu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button