PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock- 26 sierpnia (poniedziałek)

Przed nami ostatnie spotkanie szóstej kolejki PKO Ekstraklasy: Pogoń Szczecin podejmie na własnym obiekcie Wisłę Płock. Nie da się ukryć, że zdecydowany faworytem tej potyczki są gospodarze, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Pogoń Szczecin – Wisła Płock: Typ i analiza

Pogoń Szczecin – Wisła Płock: Typ i analiza

Obie drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach. Pogoń w razie zwycięstwa podczas tego spotkania awansuje na fotel lidera. Potencjał ta drużyna widać, że ma spory. Wygrywa regularnie swoje spotkania. Chociaż można powiedzieć, że w ostatnich konfrontacjach nieco się zacieli. Ponieważ dwa ostatnie mecze wygrywali skromnie po 1-0. W tym przed tygodniem okazali się lepsi 1-0 od Korony.

Chociaż spodziewałem się, ze Pogoń „dobije” rywala, ale ich ataki były wkleiwszy niefrasobliwe. Czas wreszcie wrócić na odpowiednie tory i sięgnąć po przekonującą wygraną. Na pewno stać ich na to, bo już wcześniej wygrywali pewniej swoje pojedynki. Warto jest podkreślić, że Pogoń ma swój gry, który przynosi dla nich efekty.

Do tego nie można zapominać, że gospodarze znajdują się w znacznie lepszej formie od swoich rywali. Poza tym nie można zapominać o dobrej dyspozycji tego zespołu w defensywie. Pogoń straciła zaledwie jedną bramkę do tej pory. Co na poziomie naszej ligi niewątpliwie jest bardzo dobrym wynikiem.

„Pogoń niewątpliwie na chwilę obecną jest zdecydowanie lepszy zespołem od swoich rywali. W dodatku poniedziałkowe spotkanie rozegrają na własnym obiekcie, wiec tym bardziej powinni zdobyć trzy punkty” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

W Wiśle nie dzieje się za dobrze. Najpierw z powodów osobistych zrezygnował Ojrzyński. W jego miejsce wskoczy debit na ławce trenerskich – Sobolewsski. Mimo, że miał blisko dwa tygodnie na spokojne przygotowanie zespołu do gry to jednak nic szczególnego nie pokazał. Przed tygodniem Nafciarze grali z średnikami ligi Piastem Gliwice. A trzeba przyznać, że teraz czeka ich zdecydowanie trudniejsze zadanie.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

O grze Wisły nie można powiedzieć nic dobrego w żadnym elemencie. Gra zarówno w defensywie jak i ofensywie nie jest bardzo słaba. Rywale nie mają problemów, żeby dla nich strzelić bramkę. Z drugiej strony sami mają spore problemy, żeby pokonać bramkarza rywala. Patrząc jak Pogoń się spisuje w tym sezonie to będzie niezywkle ciężko gospodarzom tutaj strzelić bramkę.

Reasumując, póki co Wisła jest rozbita. Nic wybitnego ten zespół nie pokazuje. Brakuje mu stylu i jakości w grze. Tego nie można powiedzieć o gospodarzach, którzy prezentują się coraz lepiej i powinni dopisać komplet punktów w tym boju do swojego konta.

Spotkania Pogoń Szczecin – Wisła Płock można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Pogoń Szczecin – Wisła Płock11.76BetClic

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button