PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 5 listopada (piątek)

Jedno z dwóch dzisiejszych spotkań w PKO Ekstraklasie będzie miało miejsce we Wrocławiu, gdzie to miejscowy Śląsk powalczy o punkty z Jagiellonią Białystok. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te starcie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Wskazać jednoznacznego faworyta w tej rywalizacji nie jest łatwo, ponieważ zmierza się ze sobą drużyny, które można powiedzieć, ze prezentują podobny poziom. Co zresztą pokazuje ligowa tabela, gdzie oba zespoły dzieli zaledwie trzy punkty.

Jednak spodziewam się tutaj dosyć elektryzującego pojedynku. Wynika to z stylu gry obu tych ekip. Przede wszystkim Śląsk jest nastawiona na atak. Ta ekipa nie raz już pokazała, że wyglądają jakby nie było „defensywy”.

Pokazują to również ostatnie wyniki, gdzie w czterech z pięciu meczy strzelali bramki. Poza tym trzeba powiedzieć, że nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji. Mają również wypracowane schematy gry, które przekładają na grę.

Lecz trzeba powiedzieć, że defensywa tego zespołu jest niezwykle przeciętna. Dowodów szukać daleko nie trzeba. Wystarczy zobaczyć ich na ich ostatni mecz Termalicą. Słonie „Wibli” ich cztery bramki. Zresztą Jaga przed tygodniu zremisowała 3-3 z Piastem Gliwice!

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

To wszystko sprawia, że trudno spodziewać się tutaj meczu, w którym obie drużyny będą nastawione na obronę. W dodatku oba zespoły będą chciały zrewanżować się za ostatnie swoje przeciętne mecze. To wszystko sprawia, zą zapowiada się ciekaw widowisko.

Spotkania Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystokover 2.51.88STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button