PKO Ekstraklasa: Typy bukmacherskie na mecz Radomiak Radom – Warta Poznań – 20 sierpnia

Przed nami czas na piłkarski weekend. Już dzisiaj, tj. 20 sierpnia rozpocznie się kolejna seria spotkań w PKO Ekstraklasie. Jedno z tych pojedynków będzie to mecz pomiędzy Radomiakiem Radom z Wartą Poznań. Zobacz darmowe typy na te starcie.

Darmowe pewniaki na mecz Radomiak Radom – Warta Poznań

Darmowe pewniaki na mecz Radomiak Radom – Warta Poznań

Przed tygodniem owszem Warta była gorsza od Legii przegrywając 2-0. Jednak trzeba zaznaczyć, że wcześniej kilka spotkań ta ekipa zagrała bardzo dobrze. Potwierdzają to też i wyniki, gdzie zremisowali z Śląskiem oraz rozbili Górnik Łęczna.

Podopieczni Tworka niewątpliwie są dobrze ułożoną drużyną. Każdy z zawodników dobrze wie co ma wykonywać na boisku, a to wszystko przekłada się na osiągane rezultaty. Styl tej drużyny jest dobrze znany każdemu. A mianowicie Warta jest przede wszystkim nastawiona na defensywę, a dopiero później szuka swoich szans z przodu.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Radomiak można powiedzieć, że ma za sobą całkiem udany początek sezonu. Piłkarze tego zespołu pokazali, że są wstanie pokonywać. Przed tygodniem ta ekipa pazuowała, więc miała trochę czasu na przygotowanie się do tego spotkania.

Podczas ostatniego swojego występu przegrali na wyjeździe z Wisłą Płock 1-0. Chociaż warto jest zaznaczyć ich bardzo dobry występ z Legią Warszawa, gdzie wygrali 3-1. A trzeba dodać, że mogli jeszcze wyżej, ponieważ byl;o wstanie stworzyć dużą ilość sytuacji bramkowych.

Spotkania Radomiak Radom – Warta Poznań można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Radomiak Radom – Warta Poznańunder 2.51.72STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button