PKO Ekstraklasa. Typy na mecz Wisła Kraków – Zagłębie Lubin – 26 lipca

Jedno z dzisiejszych pojedynków w rozgrywkach PKO Ekstraklasy będzie to starcie w Krakowie, gdzie to miejscowa Wisła powalczy z Zagłębiem Lubin. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Pewne typy na dzisiaj z PKO Ekstraklasy

Pewne typy na dzisiaj z PKO Ekstraklasy

Można powiedzieć, że starcie pomiędzy Wisłą Kraków, a Zagłębiem Lubin będzie potyczką dwóch ekip o zupełnie innych założeniach przed sezonem. Wisła niewątpliwie do tego meczu przystopuje w ambitnych nastrojach. Bowiem chociażby wzmocnił kadrę kilkoma ciekawymi zawodnikami.

Zagłębie natomiast uzupełniało swoją kadrę utrzymując jednak stan w poprzednich rozgrywkach. Owszem zgranie niewątpliwie będzie atutem zespołu z Lubina. Jednak trzeba dodać, że obie drużyny są przede wszystkim mocne na własnym obiekcie.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Można być pewnym, ze ekipa Białej Gwiazdy będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony grając na własnym obiekcie. Zapowiada się wyrównany pojedynek, w którym według mnie emocji nie powinno brakować od początku spotkania.

Spotkania Wisła Kraków – Zagłębie Lubin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wisła Kraków – Zagłębie LubinBTTS1.65BetFan
Wisła Kraków – Zagłębie Lubinpowyżej 2 bramek1.41LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button