PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok – 2 sierpnia (piątek)

Jedno z dwóch piątkowych pojedynków zmierzą się ze sobą Zagłębie Lubin i Jagiellonię Białystok. Jaga wygląda zdecydowanie mocniejszym zespołem od Miedzowych i powinni to potwierdzić na boisku.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok- Typ i analiza

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok- Typ i analiza

Zagłębie nie wygrało żadnego spotkania jeszcze w tym sezonie. Najpierw zremisowali z Cracovią, gdzie to kompletnie nie mieli nic do powiedzenia. Byli tłem dla rywali. Przed tygodniem mierzyli się z Górnikiem Zabrze, gdzie musieli uznać wyższość rywala 1-0. I to był to kolejny niezywkle przeciętny pojedynek w wykonaniu podopiecznych van Daela.

O grze Zagłębia nie można nic dobrego powiedzieć, przede wszystkim w ofensywie, gdzie stworzenie sytuacji bramkowych przychodzi z wielkim trudem. To było widoczne w każdym pojedynku. Grając nawet z Cracovią na własnym obiekcie, nie byli urwać jednego puntu rywalowi. Mimo, że Pasy do tamtego boju przystąpili po 120 minutach batalii z Din. Stredą to Miedzowi mieli spore problemy z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowych.

„Gra Zagłębia w tym sezonie nie jest porywająca. Największym atutem ich miała być defensywa. Jednak patrząc na dwa spotkania to nie wygląda to zbyt dobrze” – pisze ekspert portalu typersi.net

Jaga w pierwszej kolejce bez najmniejszych problemów pokonała Arkę Gdynia 3-0. Następnie w kolejnym boju było znacznie gorzej. Jaga przed tygodniem zagrała niezwykle słabo z Rakowem. Można powiedzieć, że podopieczni mamrota przed tygodniem nie zaprezentowali tak solidnej dyspozycji jak w Gdyni.

kod promocyjny 2019 „KOD500”

Trzeba przyznać, że Jaga wygląda znacznie mocniej. Ma więcej atutów w ofensywie. W porównaniu do Zagłębia Jaga nie ma takich problemów w ofensywie. Stworzenie sytuacji bramkowych przychodzi dla nich z wielką łatwością.

Reasumując, można powiedzieć, że Zagłębie gra niezywkle przeciętnie od początku sezonu. I trzeba powiedzieć, że nie widać „siodełka w tunelu” w tym grę tej drużyny. Lepiej wygląda Jaga i to własnie zespól z stolicy Podlasia nie powinien przegrać tego spotkania.

Spotkanie Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystokx21.53BetClic

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button