Plusliga JSW – Skra – 27 marca (środa)

Plusliga JSW – Skra – 27 marca (środa)

Już dzisiaj ruszają pierwsze spotkania ćwierćfinałowe w Pluslidze. Emocji już nie zabraknie podczas pierwszego dzisiejszego pojedynku, gdzie to JSW podejmie Skrę.

JSW – Skra Darmowy typ i analiza

JSW – Skra Darmowy typ i analiza

Nie da się ukryć, że za JSW przemawiają ostatnie spotkania bezpośrednie. Ponieważ Skra nie wygrała żadnego z czterech pojedynków JSW (licząc ten i miniony sezon). Lecz trzeba przyznać, że Pszczółki wracają wreszcie na odpowiednie sobie tory. Koniec rundy zasadniczej w ich wykonaniu trzeba powiedzieć, że był kapitalny. Wygrywali mecz za meczem.

Bardzo dobrą dyspozycję poza tym potwierdzili w Lidze Mistrzów. Ponieważ wygranie rywalizacji z Zenitem na pewno nie było dziełem przypadku. Odprawili z kwitkiem zdecydowanie mocniejszą drużyną niż jest JSW.

Chociaż trzeba podkreślić, że nie można zbyt dużej uwagi przywiązywać do przegranego pojedynku Skry z ZAKSĄ. Był to bardzo zacięty bój, gdzie zwycięzca mógłby być inny. Ponieważ Skra przegrywała każdy set dwoma punktami.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Patrząc na kadrę gospodarzy to owszem w składzie mają takich siatkarzy jak Konarski czy Kosok. Lecz kilka dni temu siatkarze Skry pokonali zdecydowanie mocniejszy zespół jakim jest Zenit.

Trzeba też podkreślić, że jak zobaczymy na grę obu tych zespołów to JSW nie prezentowało tak solidnej postawy co Skra, gdzie popełniali dużą ilość błędów. Skra w ostatnim czasie zachwyca, wygrywa seriami swoje mecze i ciężko jest uwierzyć, żeby tego zespołu zabrakło w półfinale.

Spotkanie JSW – Skra można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
JSW – Skra21.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button