Podstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN

Wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek ligowych w piłce nocnej. Z tej okazji bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy na sobotę 13 kwietnia, w której to rozdaje bonusy w kwocie 20 PLN.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna może wziąć dział w tej akcji oraz dokonał wcześniej minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisać. Jednak należy pamiętać, że ta promocja trwa jedynie w sobotę 13 kwietnia w godzinach 16:00 – 23:59.

Aby kupon wziął udział w tej promocji należy dokonać zawarcia dwóch kuponów w godzinach 16:00 – 23:59, gdzie stawka musi wynieść minimum 20 PLN. Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze, wielozdarzeniowe oraz maxikombi.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

A jest na pewno z czego wybierać, ponieważ w sobotę emocji na pewno nie zabraknie, a oferta bukmachera na spotkania jest bardzo bogata.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher Fortuna przyzna Ci bonus w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button