Polska – Łotwa – Typ i analiza – 24 marca

Przed nami druga seria spotkań eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Dzisiaj swój mecz rozegra chociażby reprezentacja Polski, która na PGE Narodowym zmierzy się z Łotwą. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Polacy, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygrana.Polska – Łotwa darmowy typ, analiza i stream

Polska – Łotwa darmowy typ, analiza i stream

Polacy kwalifikacje rozpoczęli bardzo dobrze, bo od zwycięstwa nad Austrią. Chociaż trzeba przyznać, ze mecz nie był w naszym wykonaniu najlepszym. Brakuje nam konsekwentnej gry przez większość pojedynku. Jednak co najważniejsze z Austrią podopieczni Brzęczka zdobyli trzy punkty. A to również było bardzo ważne z tego powodu, że we wcześniejszych pojedynkach nie notowali zwycięstw.

Pod względem kadrowym również wyglądamy bardzo dobrze. Chociaż z pewnością dojdzie do roszad w naszej kadrze, ponieważ wirus dopadł naszych kadrowiczów. Z pewnością dzisiaj nie zagrają Bendarek, Bereszyński, Kamiński i Żurkowski. Jednak ofensywa bez problemów. Spore szansę na grę od pierwszej minuty pewnie ma Piątek, który to zdobył arcyważną bramkę z Austrią, która dała naszym zawodnikom trzy punkty. Mógł również powyższych wynik na 2-0, ale zmarnował bardzo dobrą okazję. Do tego z pewnością zagrają jeszcze Lewandowski, Grosicki czy Zieliński, którzy również posiada ogromny potencjał.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Ten mecz powinniśmy wygrać bez większych problemów. Pytanie tylko jakim rezultatem” – pisze ekpert portalu itypy.pl

Łotwa nawet w pierwszym spotkaniu przegrał 3-1 z Maceodnią. Można powiedzieć, że i tak to jest mały wymiar kary. Ponieważ przez całe spotkanie to właśnie piłkarze z Macedonii przeważali. Podczas dzisiejszego spotkania można być pewnym, ze podopieczni Stojanovica będą skupieni na defensywie, a swoich szans będą szukać z kontry. Jednak można przypuszczać, że mogą mieć spore problemy z budowaniem sytuacji bramkowych. Podczas pojedynku z Macedonią oddali zaledwie dwa celne strzały.

Reasumując, Polacy z pewnością wygrają ten pojedynek. Wszystkie atuty można powiedzieć, że mają po swojej stronie, jedynie wymiar zwycięstwa tak naprawdę pozostaje kwestią otwartą.

Spotkanie Polska – Łotwa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Polska – Łotwa Polska – 1.5 1.41STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button