Premier League: Chelsea – Burnley: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 6 listopada (sobota)

W sobotę 6 listopada zostanie rozegrana większość spotkań jedenastej kolejki angielskiej Premier League. Jedno z dzisiejszych konfrontacji będzie to rywalizacja pomiędzy Chelsea z Burnley. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherski na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherski na dzisiaj za darmo

Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego meczu są gospodarze. The Blues przewyższają swoich przeciwników minimum o jedną klasę i mam nadzieję, że to potwierdzą na boisku.

Chelsea jest to jeden z głównych faworytów do tytułu Mistrzowskiego. I ta ekipa trzeba powiedzieć, że od początku sezonu niezwykle dobrze sobie radzi. Obecnie zajmują fotel lidera. Natomiast Burnley okupuje pozycję w strefie spadkowej z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów.

Chelsea jeśli nie zlekceważy swoich przeciwników to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego spotkania. Bowiem wszystkie atuty mają za sobą” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Obecna dyspozycja również przemawia za gospodarzami. Chelsea wygrywała wszystkie ostatnie cztery konfrontacje ligowe, gdzie to wygrywali mecze w dobry stylu. Podczas ostatnich tygodni mierzyli się z ekipami pokroju Burnley, czy z Noriwich i Newcastle, gdzie wygrali odpowiednio 7-0 i 5-0.

Burnley na wyjazdach od początku zmagań zawodzi i radzi sobie niezwykle przeciętnie. Jest niezwykle ciężko nawiązać walkę z swoimi rywalami i trudno spodziewać sie tego, aby byliby wstanie nawiązać tutja walkę z swoimi rywalami.

Spotkania Chelsea – Burnley można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Chelsea – BurnleyChelsea -1.51.52STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button