Premier League Tottenham vs Newcastle sobota (2 lutego)

Pierwsze sobotnie spotkanie w angielskiej Premier League zostanie rozegrane pomiędzy Tottenhamem, a Newcastle. Nie jest ciężko wskazać tutaj faworyta, ponieważ jest im zespół gospodarzy.

Tottenham wiadomo szans na Mistrzostwo Anglii nie posiada, aż tak dużych. Jednak spokojnie zmagania ligowe mogą zakończyć w TOP 4 i tym samym zagrać w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. A to ich jest cel główny na ten sezon. Możliwości jak i potencjał spokojnie ku temu mają.

O zupełnie inny cel gra w tym sezonie drużyna Newcastle, która z dorobkiem zaledwie dwudziestu czterech punktów zajmuje czternaste miejsce w lidze. Sroki walczą o utrzymanie się w lidze. Owszem jest to realny scenariusz, ale nie łatwy, ponieważ posiadają zaledwie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Koguty z pewnością będą chciały wykorzystać tutaj atut gry na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie zanotowali siedem wygranych oraz czterokrotnie przegrywali. Z drugiej strony drużyna Newcastle na wyjazdach sięgnęła po dwie wygrane, pięciokrotnie remisowali oraz cztery razy przegrywali.

Niewątpliwie aspekt jakości sportowej przemawia za gospodarzami. Koguty posiadają znacznie większy potencjał jak i możliwości. Do tego te spotkanie rozegrają na własnym obiekcie, co daje im sporą przewagę. Warto jest podkreślić, że Tottenham jest to jedyna drużyna w lidze, która jeszcze nie zremisowała żadnego spotkania ligowego w tym sezonie!!

W tym boju niewątpliwie mają duże szanse na komplet punktów. Do tego pojedynku przystąpią po dwóch wygranych w ostatnich spotkaniach ligowych. Przebieg spotkania nie jest trudny do przewidzenia. Ponieważ przez większość pojedynku będą przeważać tutaj piłkarze Kogutów, a przecież potrafią to robić, jak to miało miejsce w ostatnich chociażby pojedynkach. I z tego stwarzać sobie dogodne sytuacje brakowe.

Sroki natomiast skupią się na defensywie. Ponieważ jakby nie było dla nich jeden punkt i to na wyjeździe z tak mocnym zespołem jak Tottenham jest to niezwykle dobry wynik. Owszem piłkarze Newacstle liczą na kolejną niespodziankę. Ponieważ przez tygodniem sensacyjnie pokonali Manchester City. Jednak trzeba powiedzieć, że mieli więcej szczęścia niż dobrej gry. Bowiem przez cały mecz oddali zaledwie dwa celne strzały, po których piłka znalazła się w bramce rywala. Również nie mieli zbyt dużo do powiedzenia przez cały mecz, ponieważ to ekipa Guardioli przeważała!

Spotkania bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za Kogutami. I jeżeli dzisiaj nie zlekceważą rywala to bez najmniejszych problemów powinni wygrać ten bój.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Tottenham – Newcastle 1 1.44 Etoto

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button