Premiership Hibernian – Rangers – 8 marca

Rangersi podczas ostatnich swoich pojedynków regularnie punktowali. W piątkowy wieczór na wyjeździe o ligowe punkty zagrają z Hibernian. Nie da się ukryć, ze faworytem są przyjezdni, którzy nie powinni mieć większych problemów z zwycięstwem.

Hibernian – Rangers – Typ i analiza

Hibernian – Rangers – Typ i analiza

Gospodarze walczą cały czas o grupę Mistrzowską. Obecnie zajmują szóste miejsce mając czterdzieści jeden punktów. Daje im to przewagę zaledwie trzech punktów nad szóstym zespołem. Do najbliższej swojej konfrontacji przystąpi po serii trzech zwycięstw pod rząd. Okazywali się lepsi kolejno od takich drużyn jak Hamilton, Dundee FC oraz przed tygodniem okazali się lepsi od St. Johnstone.

Mimo zwycięstw podopieczni Heckingbottoma nic wybitnego nie pokazali. Mieli spore problemy można powiedzieć, że w każdym elemencie. Stworzenie sytuacji bramkowych przychodziło dla nich z wielkim trudem grając nawet z przeciętnymi zespołami. Ponieważ wspomniana trójka ekip sklasyfikowana jest w grupie spadkowej. Ciężko tez powiedzieć, że w tym atut gry na własnym obiekcie będą dla nich sporą przewagą. Ponieważ do tej pory podopieczni Heckingbottoma grając na własnym obiekcie zanotowali solidarnie po pięć wygranych i remisów, a także trzykrotnie ponosili porażkę.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

” Rangersi niewątpliwie są mocniejszą ekipą od swoich rywali, a także są faworytami tej potyczki. Podczas tego pojedynku nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Rangrsi cały czas walczą o Mistrzostwo Szkocji. Owsem nie będzie to takie łatwe do osiągnięcia, ponieważ strata do lidera wynosi osiem punktów. Jednak można być pewnym, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. A jak zobaczymy na ostatnie ich wyniki to prezentują bardzo dobrą dyspozycję. Ponieważ jedynie raz stracili punkty, w potyczce z St. Johstone, natomiast w pozostałych bojach bez najmniejszych problemów wygrywali z St. Mirren, Aberdeen, Hamilton oraz przed tygodniem z Dundee.

W tych bojach nie mieli przede wszystkim żadnych problemów ze strzeleniem bramek rywali. W bardzo dobrej dyspozycji znajdują się dwaj czołowymi liderzy ligi: Morelos oraz Tavernier. Ten pierwszy ma na swoim koncie szesnaście trafień. Jednak zdecydowanym liderem tej ekipy jest ten drugi piłkarze. Ponieważ Tavernier nie tylko strzela całą masę bramek, ale również i potrafi wypracować dogodne sytuacje strzeleckie swoim kolegom. Czego najlepszym dowodem jest fakt, że ma na swoim koncie trzynaście asyst! A przecież nie można zapominać również Arfield czy Kant, którzy powinni sprawić spore problemy swoim rywalom.

Doświadczenie, potencjał czy również możliwości również przemawiają za tym zespołem. Piłkarze ekipy Rangersów liczą wreszcie na przełamanie i zwycięstwo w spotkaniu bezpośrednim z Hibernian. Ponieważ trzy ostatnie pojedynki pomiędzy tymi zespołami kończyły się remisem.

Reasumując, na przestrzeni ostatnich spotkań znacznie lepiej radziła sobie drużyna Rangersów, również przejezdni są znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Jeżeli podopieczni Gerrarda myślą jeszcze o Mistrzostwo Szkocji to takie spotkanie muszą wygrywać.

Spotkanie  Hibernian – Rangers można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hibernian – RangersHT/FT -21.32Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button