Promocja na E-sport u bukmachera STS. Bonus do 25 PLN dla każdego gracza co tydzień

W związku z tym, że na przestrzeni ostatnich tygodni obstawianie E-sportu stało się bardzo popularne legalny bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Każdy gracz co tydzień może otrzymać bonus do 25 PLN.

Darmowy bonus na E-sport dla typerów

Darmowy bonus na E-sport dla typerów

Korona wirus mocno dotknął również Świat sportu. Skutkuje to tym, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona i tym samym oferty bukmacherów są ubogie.

Jednak ten kryzys w żadnym wypadku nie dotyczy E-sportu, ponieważ mecze w dalszym ciągu są regularnie rozgrywane i tym samym nie ma przestojów. Doprowadziło to do tego, że typowanie gier jest niezwykle popularne na przestrzeni ostatnich dni.

W związku z tym legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną swoim graczom, w której to typerzy mogą liczyć na bonus do 25 PLN i to co tydzień.

Akcja „Bezpieczne 25 PLN na E-sport” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest naciśnięci w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

BetFan: Kod promocyjny

Bonus na E-sport dla każdego

Bukmacher STS w ramach tej oferty dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO, na którym to zakładzie może znajdować się wyłącznie typ z E-sportu. Kurs jego nie może być mniejszy niż 1.85.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera na tą dyscyplinę jest bogata. Poza tym przed nami pojedynki, w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za wszystkie przegrane zakłady, które spełniają powyższe warunki, a następnie przyzna bonus 10% tej kwoty:

Przykład: Suma przegranych zakładów przez gracza wyniosła 220 PLN. W prezencie typer otrzyma bonus o wartości 22 PLN.

Wszyscy typerzy w ramach tej oferty mogą liczyć na bonus co tydzień, a maksymalnie może on wynieść 25 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS:

Nadmienić trzeba fakt, że obecnie obstawiać mecze można tylko online przez internet. W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę powitalną graczom, w której typerzy mogą liczyć na sam początek na:

  • darmowe środki o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button