Promocja na Turniej Czterech Skoczni z LvBet

Jeżeli lubisz obstawiać skoki narciarskie to można powiedzieć, że nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką oferuje na Turniej Czterech Skoczni bukmacher LvBet. A mianowicie zwiększa wartość wygranych kuponów o 14%, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej operatora.

Należy pamiętać, że promocja obowiązuje do ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni, który jest zaplanowany na 6 stycznia. Do tego momentu, mamy czas, aby zawrzeć kupony u bukmachera i cieszyć się z ewentualnej większej wygranej. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze skoków narciarskich w obrębie zawodów Turnieju Czterech Skoczni.

Bukmacher dopuszcza różnego rodzaju zawarcie kuponów, tj.:

  • pojedyncze
  • kombi
  • przedmeczowe
  • zakłady na żywo.

Jednak wszystkie muszą pochodzić z oferty na Turniej Czterech Skoczni. W tej promocji wykluczone są zakłady specjalne typu out – right.

Ponadto kupony muszą być zostać zawarte za środki gotówkowe, a także z aplikacji mobilnej. Złamanie tych punktów będzie oznaczało, że sami się wykluczamy z promocji.

Jeżeli Twój kupon okazał się wygrany i spełniasz powyższe warunki promocji to automatycznie Twoja wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button