Promocja świąteczna od forBET

Przed nami ostatnia już promocja bukmachera forBET z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. I to jaka ciekawa, bowiem wystarczy zalogować się na stronę bukmachera, aby otrzymać nagrodę.

Pamiętaj, że z promocji możesz skorzystać do końca środy 26 grudnia do do godziny 23:59. Skierowana jest do użytkowników Forbet, którzy zarejestrowali konto nie później niż 21.12.18, do godziny 23:59.

Jeżeli w grudniu dokonałeś przynajmniej jednego zakładu na stronie bukmachera forBET to dostajesz bonus w wysokości 30 PLN. Pozostali użytkownicy otrzymają 10 PLN.

Bonus należy aktywować poprzez wejść w Moje konto>Bonus> Oczekujące bonusy.

Jednak jeżeli myśli o wypłacie bonusu, musimy najpierw obrócić go czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00. A mamy na to siedem dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button