PSV – Sittard: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 20 marca (niedziela)

Czas na spotkania dwudziestej siódmej kolejki holenderskiej Eredivisie. Jedno z niedzielnych konfrontacji będzie to mecz pomiędzy PSV z Sittard. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Śmiało można powiedzieć, że rywalizacja pomiędzy PSV z Sittardem jest to starcie „Dawida z Goliatem”. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna i śmiem twierdzić, że powinno to być widoczne na boisku,.

PSV obecnie zajmuje drugie miejsce mając sześćdziesiąt jeden punktów, zaś rywale blisko czterdzieści mniej! Gospodarze walczą o tytuł Mistrzowski, a chcąc to osiągnąć na pewno w takich meczach muszą wygrywać.

Potencjał, doświadczenie, czy też możliwości zdecydowanie przemawiają za gospodarzami. PSV przecież jest to ekipa, która co sezon walczy o najwyższe cele w lidze! Do tego są ograni na arenie międzynarodowej.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Z pewnością od pierwszej minuty będą chcieli tutaj narzucić swój styl gry. Nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji bramkowych, które w dodatku są wstanie zamieniać na bramki. Do tego trzeba odnotować, że w każdym z pięciu ostatnich meczy zanotowali same zwycięstwa.

Sittard walczy o utrzymanie się w lidze. Jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu od Willem nie są sklasyfikowani w strefie spadkowej. Ich słaba pozycja w tabeli wynika przede wszystkim z jednej przyczyny.

A mianowicie gry w defensywie. Do tej pory stracili najwięcej bramek z wszystkich zespołów w całej lidze. I nic nie zapowiada nagłej poprawy w ich grze. Możliwości są zdecydowanie większe po stronie gospodarzy i niewątpliwie zepchną rywali do obrony.

Reasumując, faworytami tego spotkania są gospodarze. Wszystkie atuty mają tutaj po swojej stronie. Pozostaje im tylko potwierdzić swoją dyspozycję.

Spotkanie PSV – Sittard można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
PSV – SittardPSV – 1.51.46STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button