Puchar Holandii: Willem II – AZ – 28 lutego

W czwartek zostanie rozegrane jedno ze spotkań półfinałowy w Puchar Holandii. O awans do finału zmierzą się ekipy Wilem II z AZ. Nie da się ukryć, że znacznie mocniejszą ekipą są przyjezdni, którzy jeżeli zagrają na swoim poziomie to ie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Willem II – AZ – 28 lutego

Willem II – AZ – 28 lutego

Warto jest podkreślić, to fakt, że obie ekipy ostatni swój mecz bezpośredni rozegrały w… weekend. Wówczas lepszą drużyną okazała się ekipa Weilem II 2-1. Jednak w żadnym wypadku nie można sugerować się tamtym bojem. Po pierwsze ekipa AZ nie zagrała na swoim poziomie. Po drugie przyjezdni chcieli dać nieco „fory” rywalom przed dzisiejszym spotkaniem. Wybrali chyba mniejsze zło, przegrana w lidze, a awans w Pucharze.

Największym problem gospodarzy to jest defensywa. Zachowanie czystego konta przychodzi dla nich z wielkim trudem. Grając nawet z dosyć przeciętnymi zespołami. W czterech z ostatnich potyczkę, ani razu nie udało im się zagrać na „zero z tyłu”. A przecież mierzyli się przynajmniej teoretycznie z mocnymi ekipami. Bowiem przyszło im grac kolejno z Gronigen, Venlo, Vietese od w weekend z AZ.

Widać, że brakuje tak kolektywu i zgrania. Zawodnicy popełniają proste błędy cóż resztą rywale potrafią wykorzystać. A można spodziewać się,że nie dojdzie do zmian w składzie . I linia defensywa będzie wyglądać następująco: Heerens, Meissner, Peters czy Palacios.

Freebet od bukmachera

„Drużyna Wiliem II będzie chciała z pewnością sprawić niespodziankę, ale nie da się ukryć, że będzie to bardzo ciężkie do zrealizowania. Bowiem AZ jest znacznie lepiej ułożoną ekipą większym potencjale”– pisze ekspert portalu twojetypy.pl

AZ jest top czołowa drużyna w lidze. Grająca o europejskie puchary. Na pewno marzy im się gra w finale Pucharu Holandii. A na pewno mają na to możliwości. Przede wszystkim przez dobrą grę w ofensywie. Nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie dogodnych sytuacji bramkowych. Warto jest zobaczyć na ostatnie rezultaty tego zespołu. Wyrywali kolejno 5-0 z Emmen oraz po 3-0 z Venlo czy Bredą.

Nie ma się czemu dziwić, ponieważ mają kim straszyć swoich rywali: Til Idrissi, Johsen,Ceunjens czy Koppmeiners. Każdego z nich spokojnie stać jest na strzelenie bramki.

Reasumując, znacznie mocniejsza i bardziej doświadczoną ekipą są gospodarze. Jeżeli zespół AZ zaprezentuje się na swoim poziomie to trzeba przyznać, że nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Willem II – AZ można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Willem II – AZ21.66STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button