Puchar Narodów Afryki. Pewniak na dzisiaj: Kongo – Uganda – 22 czerwca (sobota)

Czas na spotkania w Pucharze Narodów Afryki. Pierwsze sobotnie spotkanie będzie to pojedynek pomiędzy Kongo, a Ugandą. Zapowiada się dosyć wyrównany pojedynek. Faworyta w tej parze niewątpliwie nie jest łatwo wskazać.

Pewny typ na dzisiaj za darmo

Pewny typ na dzisiaj za darmo

Kongo niewątpliwie liczy na powtórzenie sukcesu z 2015 roku, gdzie to zajęło trzecie miejsce podczas Pucharu Narodów Afryki. Warto jest podkreślić, ze podczas ostatnich edycji tych rozgrywek ta reprezentacja regularnie wychodziła z grupy.

Uganda można powiedzieć, że pod względem osiągnięć jest niewątpliwie znacznie słabszym zespołem. Ponieważ ta reprezentacja jedynie po raz pierwszy od blisko czterdziestu lat zagrała po raz pirerwszy w PNA, ale i tak nie wyszła z grupy. A podczas tych rozgrywek również ciężko jest uwierzyć, żeby zagrali w fazie playoff.

„Kongo niewątpliwie ma szansę na awans. Jednak chcąc to osiągnąć muszą w tym boju zdobyć komplet punktów, ponieważ w kolejnych potyczkach czekają ich znaczni trudniejsi rywale: Egipt oraz Zimbabwe” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Trzeba odkreślić, że kadrowo Kongo wygląda całkiem dobrze, ponieważ posiadają kilku zawodników, którzy grali, bądź grają w klubach europejskich jak: Yannick Bolasie – występował w Crystal Palace oraz Evertonie, Bakambu, który strzelał na boiskach w LaLica, czy też Chadrac Akolo z VFB, Paul-Jose Mpoku, Arthur Masuaku czy Marcel Tisserand.

W zespole Ugandy ciężko znaleźć jakiś dobrych piłkarzy. Jedynie na słowa wyróżniania zasługują Emmanuel Okwi i Farouk Miya, ale trudno jest uwierzyć, żeby byliby wstanie znacząco zagrozić reprezentacji Kongo.

Spotkanie Kongo – Uganda można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kongo – Uganda1 DNB1.75STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button