Pula nagród 35 000 PLN. Wygrywaj podwójnie w STS. Bonus dla graczy co tydzień.

Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich typerów w promocji „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Wystarczy obstawiać mecze, aby co tydzień otrzymywać bonusy. Śmiało można powiedzieć, że jest o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi 35 000 PLN.

Typuj i otrzymuj darmowe bonusy

Typuj i otrzymuj darmowe bonusy

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS jest bardzo bogata i każdy coś powinien znaleźć dla siebie, ponieważ rozgrywane są chociażby mecze w piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy też Esporcie.

Natomiast jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera STS to „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Trwa ona do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcąc wziąć udział w tej ofercie musisz obowiązkowo do niej dołączyć poprzez wejście na stronę www.STS.pl i kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Po tym jak gracz się zapisze do promocji może już obstawiać mecze. W ramach oferty „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się jedynie zakłady AKO, czyli wielozdarzeniowe zawarte za minimum 15 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się równa ilość cztery typów, które mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Na uwadze jednak trzeba mieć to, że minimalny kurs zdarzenia to 1.50.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Pula nagród w ramach wspomnianej akcji na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego wynosi 35 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady zostały rozliczone, jako wygrane. W czasie każdego etapu maksymalnie jest brane pięć kuponów pod uwagę.

Kod bonusowy u bukmachera STS 2020:

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS należy do tych operatorów, którzy przyznają darmowe środki już na start. Wystarczy wpisać specjalne hasło promocyjne — >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji bonusu.

To sprawi, że na konto gracza 29 PLN do wykorzystania na obstawienie meczy. Na uwadze warto jest mieć to, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki znalazły się na koncie gracza.

Dodatkowa premia, a mianowicie nawet do 1200 PLN trafi na konto gracza, który dokona pierwszego depozytu. Bowiem typer otrzyma bonus równowartości wpłaty.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS posiada również usługę Betgames. Gracze mogą tam grać w gry karciane i to co najważniejsze legalnie i za prawdziwe pieniądze. Jedna z dostępnych gier to chociażby poker online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button