Raków Częstochowa – Termalica: Typy i analiza – 23 października (sobota)

Pierwsze dzisiejsze spotkanie w rozgrywkach PKO Ekstraklasy będzie to rywalizacja pomiędzy Rakowem Częstochowa z Termalicą Bruk – Bet. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z PKO Ekstraklasy

Darmowe pewniaki na dzisiaj z PKO Ekstraklasy

Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania są niewątpliwie gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa jest wyłącznie kwestią otwartą.

Trzeba też powiedzieć, że obie ekipy znajdują się po dwóch stronach ligowej tabeli. Gospodarze z mają na swoim koncie dwadzieścia jeden punktów co daj im trzecią pozycję, zaś Termalica z dorobkiem siedmiu „oczek” sklasyfikowana jest na szesnastej lokacie.

Do tego, jak porównany jakość w grze obu tych zespołów to również zdecydowanie lepiej lepiej to wygląda po stornie gospodarzy. Podopieczni Papszuna w każdym meczu prezentują wysokość, jakość gry. W porównaniu do rywali mając zdecydowanie większy potencjał, ale i też możliwości.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Termalica jeszcze przed rozpoczęciem sezonu była skazywana na porażkę. I trzeba powiedzieć, że nic w tej kwestii się nie zmieniło. Widać, że będą mieli ogromne problemy z utrzymaniem się w lidze. Jak radzili sobie słabo, tak nadal nie pokazują nic szczególnego. To wszystko sprawia, że nie chce mi się wierzyć, aby mogliby nawiązać walkę z rywalem.

Spotkania Raków Częstochowa – Termalica można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Raków Częstochowa – Termalica11.52STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button