Ramos-Vinolas – Varillas: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 2 lutego (środa)

Na środę 2 lutego zaplanowano spotkania drugiej rundy podczas challengera w Corodobie. Jedno z tych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Albertem Ramosem Vinolasem z Pablo Varillasem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Różnica w rankingu ATP można powiedzieć, że jest dosyć spora, bowiem wynosi blisko sto miejsc na korzyść mojego faworyta. Dodać trzeba, że największym atutem Alberta na pewno jest doświadczenie i pod tym względem zdecydowanie góruje na tle rywala.

Owszem zawodnicy mają ogromne możliwości na clayu i tam osiągają swoje największe sukcesy. Lecz zdecydowanie więcej meczy i to na znacznie lepszym poziomie ma rozegrane Hiszpan.

Albert pomimo pomimo swoich lat radzi sobie i tak całkiem dobrze. W AO pomimo, że przegrał w pierwszej rundzie to i tak po sobie pozostawił dobry ślad. W pierwszej rundzie tej imprezy nie miał najmniejszych problemów z wygraniem starcia z Martinem. NIe można w dodatku zapominać, że ten zawodnik broni punktów z poprzedniego roku, gdzie doszedł tutaj do finału!

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Varillas można powiedzieć, że był blisko przegrania już w pierwszej rundzie, ale ostatecznie po TB udało mu się wygrać mecz z Bagnisem. Lecz, jak zobaczymy na jego mecze to zdecydowaną większość z nich wygrywa, jak jest faworytem. Ciężko mu jest regularnie wygrywać z wyżej notowanymi rywalami.

Reasumując, Ramos jest to zawodnik, którego kariera dobiega końca. Jednak jeszcze, jak widać na poziomie challengerów jest wstanie notować dobre wyniki i śmiem twierdzić, że dzisiaj to potwierdzi.

Spotkanie Ramos-Vinolas – Varillas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ramos-Vinolas – Varillas11.50STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button