Ringerike – Stavanger: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 3 lutego (czwartek)

Jedno z dwóch czwartkowych spotkań w lidze norweskiej hokeja na lodzie będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Ringerike z Stavanger. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania są przyjezdni.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z hokeja na lodzie

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z hokeja na lodzie

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Najlepszym tego dowodem jest to, iż ekipa Stavanger zdobyła ponad dwa razy więcej punktów od swoich dzisiejszych rywali. Również przyjezdni są głównymi faworytami do zdobycia Mistrzostwa Norwegii!

Trzeba również dodać, że w żadnym wypadku nie zwalniają tempa, ponieważ regularnie wygrywają swoje starcia. I co istotne idą jak burza, bowiem od zwycięstwa do zwycięstwa. Warto jest dodać, ze ekipa Stavanger, jako jedyny zespół w lidze wygrał wszystkie ostatnie pięć meczy w lidze!

I co tutaj dużo mówić gospodarze powinni od początku tej rywalizacji dominować i mają ku temu wszystkie swoje możliwości. Stać jest ich niewątpliwie na bardzo dobrą grę i to przez całe spotkanie! Do tego mają bardzo dobrych zawodników w swojej ekipie, jak Burton, Kissel, czy też Karlsen, których stać na zdobycie punktów w tym meczu.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Trudno nawiązać uwagę, żeby drużyna Ringerike sprawiła znaczące problemy rywalom, ponieważ grają bardzo przeciętnie. A w szczególności w meczach wyjazdowych, gdzie to nie wygrali żadnego meczu w regulaminowym czasie gry! I nic nie zapowiada, aby nagle się to poprawiło.

Mecze bezpośrednie przemawiają zdecydowanie za zespołem Stavanger i jeśli zawodnicy tego zespołu nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną, gdyż od swoich rywali są zdecydowanie mocniejszą ekipą i to pod każdym względem.

Spotkanie Ringerike – Stavanger można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ringerike – Stavanger21.54STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button