Rodionov – Otte: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 18 listopada (czwartek)

Przed nami pojedynki w ramach drugiej rundy challengera w Helsinkach. Jedno z czwartkowych rywalizacji będzie to mecz, gdzie po przepychowych stronach siatki staną Jurij Rodionov z Oscarem Otte. Nikogo chyba tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tego spotkania jest ten drugi zawodnik.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Owsem różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami może nie jest za duża, bo wynosi zaledwie trzydzieści miejsc. Jednak Oscar niewątpliwie ma za sobą zdecydowanie większe doświadczenie i ogranie na wyższym poziomie co jego rywal, który dopiero rozpoczyna wręcz swoją przygodę z tenisem na światowym poziomie.

Również trzeba dodać, ze Oscar na każdej nawierzchni w tym sezonie notował zdecydowanie lepsze wyniki od swojego rywala. Na hali bilans Otte to jedenaście zwycięstw i dwie porażki. Dla porównania Juriego to 9/12.

Otte podczas tego spotkania nie powinien mieć większych problemów z wygraną. Obecnie prezentuje dużo większy potencjał w porównaniu do przeciwnika i jeśli nie zlekceważy jego to nie powinien tutaj mieć zbyt większych problemów z wygrana” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Owszem Rodionoc wygrał spotkanie w pierwszej rundzie dosyć gładko, bo 2-0 z Safwatem. Jednak podczas wcześniejszych swoich występów od końcówki sierpnia, ani razu nie zagrał w turnieju głównym.

Tego nie można na pewno powiedzieć o Otte, który regularnie wygrywa swoje mecze i do tego notuje niezwykle dobre wyniki. Bowiem na przestrzeni ostatnie tygodni wygrał on dwa turnieje w Ismaning oraz Ortisei. W pierwszej rundzie tej imprezy nie miał łatwego rywal, bo mierzył się z Dzumhurem, ale pewnie wygrał je 2-0.

Trudno spodziewać się tutaj innego wyniku niż pewna wygrana Otte i to w dwóch setach. Jeśli zaprezentuje się on na swoim poziomie to podczas tej rywalizacji spokojnie powinien sięgnąć po zwycięstwo.

Spotkanie Rodionov – Otte można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Rodionov – Otte21.32STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button