Roma – Genoa: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 5 lutego (sobota)

Pierwsze sobotnie spotkanie we włoskiej Serie A będzie to konfrontacja na Stadio Olimpico, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Romy i Genoi. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Ameryki na pewno tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji na pewno są gospodarze i spokojnie powinni wywalczyć tutaj komplet punktów. Rzymianie chcąc walczyć o czołowe miejsca takie mecze muszą wygrywać.

Różnica klas najlepiej pokazuje, jak sporo dzieli te zespoły. Roma zajmuje szóste miejsce, zaś Genoa wyprzedza jedynie Salernitanę. Trudno również znaleźć plus przemawiający za zespołem Genoi, która ot ekipa od początku sezonu gra fatalnie.

Od początku sezonu wygrali zaledwie raz. W ostatnich pięciu meczach nie mieli trudnych rywali, bo mierzyli się chociażby z Udinese, czy też Spezią, gdzie nie byli w stanie wygrać.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Roma można powiedzieć, że po gorszym dla siebie okresie w ostatnim czasie radzi sobie coraz lepie. Rzymianie wygrali dwa ostatnie mecze i teraz z pewnością powalczą o kolejny komplet punktów, gdzie to na pewno stać ich na to.

Doświadczenie, potencjał, możliwości, czy też jakość przemawiają za tym zespołem. I jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to spokojnie powinni sięgnąć tutaj po zwycięstwo.

Spotkanie Roma – Genoa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Roma – Genoa11.34STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button